SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Klaudia Miller w depresji po zdradzie Konicy

Na dobre i na złe. Klaudia Miller w depresji po zdradzie Konicy

07.12.2016, godz. 21:23
Na dobre i na złe odcinek 656, Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odcinek 656, Klaudia (Julia Wyszyńska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Klaudia Miller (Julia Wyszyńska) załamana postępowaniem Konicy (Robert Koszucki)! Mężczyzna zdradził ją tuż przed ślubem ze swoją byłą żoną! W 656 odcinku "Na dobre i na złe" niedoszła żona lekarza zaszyje się w swoim mieszkaniu i nie będzie miała odwagi spojrzeć koleżankom w oczy. Na domiar złego Marta (Katarzyna Bujakiewicz) nie da jej spokoju... Co się wydarzy w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 656 - środa, 14.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po zdradzie Konicy, Klaudia jeszcze długo będzie załamana. Nic dziwnego, w końcu dowiedziała się o zdradzie ukochanego tuż przed ślubem!

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg uratuje dziecko Oli i Jana

W 655 odcinku "Na dobre i na złe" goście czekali już na nowożeńców, gdy oni kłócili się o nową pracę Klaudii, a dokładnie o to, że młoda pani doktor zrezygnowała dla partnera z pracy za granicą.

Marta źle zrozumiała całą sytuację i zaczęła przepraszać Klaudię za to, że spędziła noc z jej przyszłym mężem! Przyszła panna młoda była w szoku i odwołała ceremonię w ostatniej chwili!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

W 656 odcinku "Na dobre i na złe" młoda pani doktor będzie załamana. Klaudia zaszyje się w swoim mieszkaniu i będzie wstydziła się wrócić do pracy. Będzie zażenowana tym, w jakiej sytuacji postawił ją Konica. Na domiar złego, Marta Kozioł poprosi rywalkę o rozmowę i tym razem nie będzie już tak miła jak poprzednio. Z pewnością w głosie wyzna, że nigdy nie przestanie walczyć o byłego męża. Dobrze więc, że do tego ślubu jednak nie doszło...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: