SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Stanisławski oferuje Oli mieszkanie!

Na dobre i na złe. Stanisławski oferuje Oli mieszkanie!

07.12.2016, godz. 10:00
Na dobre i na złe Ola (Anna Karczmarczyk) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) Frania (Helenka Zawistowska)
Na dobre i na złe Ola (Anna Karczmarczyk) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) Frania (Helenka Zawistowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 655 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Olę (Anna Karczmarczyk) czeka ogromna niespodzianka! Okaże się, że ktoś zamówił do szpitala meble dla niemowlęcia, zaadresowane do niej. Oczywiście Pietrzak uda się dowiedzieć, kto stoi za zapłaceniem wysokiego rachunku za prezent... Okaże się, że był to Stanisławski (Marek Ślosarski)! A to dopiero początek niespodzianek w 655 odcinku "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 655 - środa, 7.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ksawery ostatnio coraz bardziej przejmuje się doktor Pietrzak. Chyba myśl o zostaniu dziadkiem sprawia, że zaczyna nieco wariować na tym punkcie - ostatnio wyznał mamie swojego nienarodzonego wnuka, że żaluje bycia złym ojcem dla jej zmarłego ukochanego. W 655 odcinku serialu "Na dobre i na złe" nadejdzie ciąg dalszy nietypowego zachowania profesora wobez Oli. To farsa, czy faktycznie się przejmuje?

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka nie polubi matki Barta

W 655 odcinku "Na dobre i na złe" do Oli przyjdzie zadziwiająco duża paczka - zawierająca łóżeczko oraz kołyskę dla dziecka. Początkowo odmówi przyjęcia przesyłki od kuriera. Po rachunkach doktor Pietrzak szybko namierzy sprawcę. Okaże się, że to Ksawery był tak wspaniałomyślny. Pójdzie do niego:
- Łóżeczko i kołyska to miły gest z pana strony... Ale proszę więcej nie robić takich drogich prezentów bez wcześniejszego omówienia tego ze mną.
- Pomyślałem, że każdy lubi niespodzianki i że to dobry pomysł.
- Ostatnio spotkało mnie aż za dużo niespodzianek... Wolałabym, żeby życie, przynajmniej na jakiś czas, przestało mnie zaskakiwać! - gdy będzie chciała wyjść, Stanisławski ją zatrzyma. 
- Ola… Masz Franię, za kilka miesięcy na świecie pojawi się drugie dziecko… Hotel rezydentów to nie najlepsze miejsce do życia dla rodziny. Jeśli pozwolisz, chciałbym sfinansować ci wynajem jakiegoś mieszkania! - tego to chyba nikt się nie spodziewa!
- Dziękuję, ale jest dobrze, jak jest!
- Niedaleko szpitala jest ładne, dwupokojowe…
- Muszę iść, pacjenci czekają na wypis - jak zwykle twarda Ola, powie stanowcze "nie".
- Proszę cię... Pomyśl o tym. Na spokojnie. I nie krępuj się kosztami… Chętnie je poniosę!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sara odbierze poród w taksówce!

Ola jest faktycznie w trudnej sytuacji i chociaż daje sobie radę póki co, to faktycznie mieszkanie w hotelu dla rezydentów nie jest najlepszym miejsce dla dwóch maluchów. Czy Pietrzak złamie się i weźmie pieniądze od eks teścia?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: