SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta i Rafał Konica znów będą razem?

Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta i Rafał Konica znów będą razem?

30.11.2016, godz. 21:38
Na dobre i na złe odcinek 655, Rafał Konica (Robert Koszucki), Klaudia (Julia Wyszyńska)
Na dobre i na złe odcinek 655, Rafał Konica (Robert Koszucki), Klaudia (Julia Wyszyńska) foto:

Uczucie sprzed lat okaże się najsilniejsze! W 655 odcinku "Na dobre i na złe" dowiemy się, że Rafał (Robert Koszucki) zdradził Klaudię (Julia Wyszyńska) i spędził namiętną noc w towarzystwie byłej żony. Marta (Katarzyna Bujakiewicz) z pewnością będzie zachwycona z takiego obrotu sytuacji, bo już dawno sugerowała Konicy, że nadal go kocha. W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" Miller odwoła ślub z lekarzem, a Marta będzie mogła cieszyć się towarzystwem byłego męża. Stara miłość nie rdzewieje!

"Na dobre i na złe" odcinek 655 - środa, 7.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Marta zdradziła męża i wyjechała za granicę z nowym kochakniem. Romans okazał się jednak tylko chwilową przygodą. Pielęgniarka wróciła do Leśnej Góry, gdy okazało się że jej córeczka walczy o życie. Marysia nie przeżyła wypadku, a rodzinna żałoba zbliżyła Martę do byłego męża.

Zobacz: Na dobre i na złe. Klaudia dowie się o zdradzie i odwoła ślub z Konicą?

Tymczasem Konica nie zwracając uwagi na byłą żonę oświadczył się Klaudii. Po chwili namysłu młoda pani doktor przyjęła oświadczyny, ale do ślubu nie dojdzie.

W 655 odcinku "Na dobre i na złe" tuż przed ceremonią dowiemy się, że Konica spędził namiętną noc w towarzystwie byłej żony. Na domiar złego pielęgniarka o wszystkim powie nowej wybrance Rafała kompletnie niszcząc jego ślub!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

Tuż przed ceremonią lekarz zacznie mieć poważne obawy, czy aby na pewno dobrze robi żeniąc się z Klaudią. W dodatku dowie się, że specjalnie dla niego brunetka zrezygnowała z pracy w Bawarii, która byłaby dla niej szansą na wielką karierę. Między zakochanymi dojdzie do awantury.

Widząc kłótnię Rafała i Klaudii, Marta uzna, że chodzi o zdradę! Pielęgniarka podbiegnie do Klaudii ubranej w suknię ślubną i zacznie ją błagać, by wybaczyła Konicy skok w bok. Po tych słowach młoda pani doktor będzie w szoku. Rzuci narzeczonego kilka minut przed ślubem, gdy wszyscy goście będą już zgromadzeni...

Czy rozstanie Klaudii i Rafała oznacza, że Marta teraz będzie miała szansę odzyskać byłego meża na dobre?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: