SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz na tropie pedofila. Kto uwodzi Matyldę?

Na dobre i na złe. Falkowicz na tropie pedofila. Kto uwodzi Matyldę?

02.11.2016, godz. 14:00
Na dobre i na złe odcinek 650, Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odcinek 650, Matylda (Amelia Czaja) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Falkowicz (Michał Żebrowski) przerazi się nie na żarty! W 655 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zobaczy wiadomości do Matyldy (Amelia Czaja) od tajemniczego Rafała, który twierdzi, że dziewczynka jest seksowna! Wścieknie się i zacznie prywatne śledztwo. Kto okaże się być pedofilem w 655 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 655 - środa, 2.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Matylda zdenerwuje Falkowicza w 655 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dziwnym pytaniem - "czy jestem seksowna?". Lekarz wyrwie dziewczynce telefon z ręki, w który będzie zapatrzona pytając go o swoją atrakcyjność i spojrzy w wyświetlacz.

Zobacz: Na dobre i na złe. Marta nadal kocha Rafała

- Kto to jest Rafał? - spyta, widząc konwersację dziewczynki z tajemniczym nieznajomym - Odpisałem, że nie możesz się z nim spotkać. 
Smudzie (Ilona Ostrowska), zdziwionej reakcją Falkowicza, wyjaśni w 655 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że to z troski o dziewczynkę - To mógł być jakiś pedofil - wyjaśni. Pomimo tego, że napisał Rafałowi z konta Matyldy, że ona się z nim nie spotka, postanowi śledzić przybraną córeczkę aż na plac zabaw. Matylda widocznie będzie na kogoś czekać. Kiedy Falkowicz zobaczy zbliżającego się do niej 10-cio letniego, puszystego chłopca z deskorolką w ręku, zrobi mu sie głupio.


- To własnie jest Rafał (Franek Kuchta) - powie w 655 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Matylda i przedstawi chłopca lekarzowi - Tata mysli, że jesteś pedofilem.
Zrezygnowany, ale nieco bardziej spokojny Falkowicz zostawi ich samych. Tutaj w 655 odcinku serialu "Na dobre i na złe" nastąpi nagły zwrot akcji - Matylda podziękuje chłopcu za to, że ją krył! Umówi się z nim na kolejny przekręt:
- To co, w piątek po szkole? Powiem, że będę u ciebie odrabiała lekcje...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr w depresji po śmierci Hany

Czy życie Matyldy znajdzie się w niebezpieczeństwie? Nad dziewczynką wisi widmo pedofila! Cała nadzieja w podejrzliwym Falkowiczu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: