SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ksawery Stanisławski nie przyjmie Smudy do pracy w szpitalu

Na dobre i na złe. Ksawery Stanisławski nie przyjmie Smudy do pracy w szpitalu

23.11.2016, godz. 21:54
Na dobre i na złe, Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe, Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) foto:

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) wyzdrowiała, a teraz będzie próbowała zdobyć pracę i zacząć normalne życie. W 654 odcinku "Na dobre i na złe" prawniczka zgłosi się do Stanisławskiego (Marek Ślosarski) w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę. Niestety już na wstępie zostanie ośmieszona i zignorowana. Ksawery nie zatrudni Kasi, bo przeszkadzać mu będzie jej zażyłość z Falkowiczem (Michał Żebrowski) i przebyta choroba. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 654 - środa, 30.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 654 odcinku "Na dobre i na złe" w prasie pojawi się ogłoszenie, że szpital w Leśnej Górze poszukuje prawnika. Kasia Smuda zgłosi się więc na rozmowę do dyrektora Stanisławskiego. Niestety szybko tego pożałuje...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal jako Sara w Na dobre i na złe

Ksawery nie będzie miły dla Kasi i od razu stwierdzi, że nie zatrudni jej ze względu na jej stan zdrowia i zszarganą jego zdaniem opinię.

-Będę szczery. Planuję tu duże zmiany. Rzeczywiście będzie potrzebne wsparcie zdolnego prawnika. Ale pani? Cóż, mam pewne wątpliwości. Prawnik to zawód zaufania publicznego, a pani po długiej śpiączce, chorobie psychicznej i do tego w platonicznej zażyłości z profesorem... Przyzna pani, że nie jest idealną kandydatką? - powie prześmiewczo Stanisławski.

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło pojedzie do Izraela po syna

W 654 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia będzie mogła zapomnieć o reprezentowaniu szpitala w Leśnej Górze. A szkoda, doskonale by się sprawdziła i z pewnością szybko wróciłaby do normalnego życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: