SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Umierająca babcia Agaty zeswata ją ze Szczepanem

Na dobre i na złe. Umierająca babcia Agaty zeswata ją ze Szczepanem

30.11.2016, godz. 20:36
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto:

Agata (Emilia Komarnicka) i Szczepan (Kamil Kula) nie są już razem! Młoda pani doktor zadecydowała o rozstaniu, ale stara się zachować przyjacielskie relacje z byłym kochankiem. W 654 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry trafi Irena Aleksandrowicz (Barbara Horawianka). Babcia Agaty zeswata ją z Lipskim przepisując mu cały swój majątek! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Sprawdźcie!

"Na dobre i na złe" odcinek 654 - środa, 30.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Szczepan przekaże Agacie smutne wieści. W 654 odcinku do Leśnej Góry trafi jej ciotka Irena. Lekarka będzie w szoku i uzna, że nie zna nikogo takiego. Okaże się jednak, że pacjentka jest biologiczną babcią młodej blondynki, która w czasie wojny zakochała się w niemieckim lekarzu i została wyklęta przez najbliższych. W tym przez męża, który zabrał jej dziecko.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal jako Sara w Na dobre i na złe

Agata będzie wzruszona i zmartwiona stanem zdrowia babci. Aleksandrowicz będzie chora na serce, a dodatkowo złamie kość udową. W jej wieku i stanie zdrowia operacja będzie bardzo ryzykowna. Kobieta poinformuje wnuczkę, że to jej przepisuje cały swój majątek, ale Woźnicka nie przyjmie spadku.

W 654 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) zabierze kobietę na salę operacyjną, ale Irena nie przeżyje zabiegu. Po jej śmierci okaże się, że piękny dworek trafił w ręce Szczepana. W ten sposób seniorka chciała ułatwić młodzieńcowi odzyskanie Agaty. Plan staruszki się powiedzie?

Zobacz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" okaże się, że Lipski został właścicielem uroczego pałacyku! Zarówno on jak i Agata będą w szoku. Co wydarzy się dalej? Czy Woźnicka wysłucha wskazówek babci i znów zwiąże się z salowym?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: