SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata poznaje rodzinną tajemnicę sprzed lat

Na dobre i na złe. Agata poznaje rodzinną tajemnicę sprzed lat

24.11.2016, godz. 15:00
Na dobre i na złe odcinek 654 Agata (Emilia Komarnicka) Irena (Barbara Horawianka)
Na dobre i na złe odcinek 654 Agata (Emilia Komarnicka) Irena (Barbara Horawianka) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Agata (Emilia Komarnicka) w 654 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zostanie pilnie wezwana do pewnej pacjentki, która będzie twierdzić, że ją zna. Okaże się, że staruszka wie bardzo dużo na temat życia pani doktor, jej rodziny, kariery. Pani Irena (Barbara Horawianka) poda się za ciocię Woźnickiej, która w 654 odcinku serialu "Na dobre i na złe" nie uwierzy jej aż do końca.

"Na dobre i na złe" odcinek 654 - środa, 30.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agata zostanie wezwana przez Szczepana (Kamil Kula) do starszej pacjentki, pani Ireny, która poda się za jej ciotkę. Dziewięciesięciolatka będzie wyjątkowo uparta, więc Woźnicka w końcu ją odwiedzi. W 654 odcinku serialu "Na dobre i na złe" czeka ją spory szok! Nigdy nie słyszała o żadnej cioci Irenie... Nawet zadzwoni do rodziny zapytać, czy nie mają takiej krewnej.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka straci pracę!

Gdy Agata przybędzie, wezwana przez swojego byłego chłopaka, kobieta będzie już czekać na nią z niecierpliwością. Spojrzy na nią i z niechęcią rzuci:
- Wdałaś się w swoją rodzinkę... To raczej niedobrze wróży! - Tretter (Piotr Garlicki), obecny przy sytuacji spojrzy się dziwnie na Woźnicką.
- Pani chyba mnie z kimś myli…
- Dziadek Gustaw ci nie mówił, że ma wredną, starszą siostrę?
- Dziadek Gustaw?
- Widzę, że zamietli pod dywan... -
tajemnicza staruszka wyda sie Agacie szalona.

Leżąc już na łożu śmierci w 654 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Irena postanowi powiedzieć całą prawdę... swojej wnuczce! Okaże się, że za czasów wojny staruszka zakochała się w pewnym niemieckim lekarzu i powiła dziecko - z tej racji została odrzucona przez swoją rodzinę, a jej syna wziął brat Ireny. Wszelkie ślady jej obecności skrzętnie ukryto. Dziadek Agaty wychował jej ojca, który jest jest owym dzieckiem Ireny i niemieckiego lekarza. Rodzinna tajemnica wyszła na jaw po około połowie wieku trzymania w sekrecie!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kasia, Falkowicz i Matylda udają rodzinę

Woźnicka okaże się oziębła wobec tych nowości. Nie uwierzy kobiecie, którą nadal będzie uważała za staruszkę z demencją i wybujałą wyobraźnią. Do samego końca będzie zwracała się do niej "pani". Co dalej wyniknie z tego zdarzenia? Czy Agata będzie drążyć temat w rodzinie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: