SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zofia Zborowska dołączyła do obsady Na dobre i na złe. Kogo zagra?

Na dobre i na złe. Zofia Zborowska dołączyła do obsady Na dobre i na złe. Kogo zagra?

23.11.2016, godz. 17:45
Zofia Zborowska
Zofia Zborowska foto:

Nowa postać w serialu "Na dobre i na złe"! W 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" do obsady dołączy Zofia Zborowska. Zagra w 653 odcinku Marię, bezdomną kobietę bez wykupionego ubezpieczenia zdrowotnego. Co jeszcze wiemy o roli Zofii Zborowskiej?

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Do szpitala w Leśnej Górze w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zgłosi się Maria (Zofia Zborowska). Kobieta ma problem ze stawami, choruje na reumatoidalne zapalenie stawów. Przez swoją dolegliwość Maria nie może normalnie żyć i funkcjonować.

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr obwinia się o śmierć Hany

Gdy przybędzie do szpitala w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pierwsze, co zrobi, to okłamie Trettera (Piotr Garlicki). Będzia starała sie mu wmówić, że jest graficzką komputerową oraz potwierdzi, że ma ubezpieczenie zdrowotne, tylko wszystkie dokumenty zostawiła w domu. Prawda okaże się być jednakże zupełnie inna. Maria jest zmuszona mieszkać w samochodzie, ponieważ przez chorobę straciła pracę i przez to narobiła sobie długów. Nie trudno się domyślić, że niedługo potem została eksmitowana ze swojego mieszkania. Kłamstwo pacjentki w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" odkryje Kaśka (Magdalena Czerwińska). Jak podaje "Świat Seriali", to właśnie ona odkryje, że Maria nie posiada prawa do bezpłatnej opieki i leczenia. Zaproponuje kobiecie zgłoszenie się do schroniska dla kobiet w trudnej sytuacji życiowej. Wtedy na nową lekarkę czeka duże wyzwanie - będzie musiała poradzić sobie z emocjonalnym wyznaniem Marii. Pacjentka w 653 odcinku serilau "Na dobre i na złe" wyzna Kaśce, że w momencie, kiedy zachorowała, jej życie zamieniło się w koszmar.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Transjmisja operacji przeszczepu nerek. Wiki i Piotr uczą kolegów z Leśnej Góry

Kaśka wraz z Tretterem postanowią pomóc kobiecie. Czekają ich za ten czyn nieprzyjemne konsekwencje...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: