SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria wytknie Biorgowi błąd i straci pracę w prywatnej klinice

Na dobre i na złe. Wiktoria wytknie Biorgowi błąd i straci pracę w prywatnej klinice

23.11.2016, godz. 17:44
Na dobre i na złe odcinek 653 Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) Biork (Mirosław Kropielnicki) R2 (Szymon Sędrowski)
Na dobre i na złe odcinek 653 Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) Biork (Mirosław Kropielnicki) R2 (Szymon Sędrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" ponownie sprzeciwi się profesorowi Biorkowi (Mirosław Kropielnicki)! Poprzednim razem zmieszał ją z błotem, ale w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" to Wiktoria będzie miała rację. Profesor będzie początkowo wściekły, że się pomylił, a lizus, R2 (Szymon Sędrowski), ponownie przejawi wręcz chamskie zachowanie w stosunku do doktor Consalidy. Czy wyrzucą ją z pracy?

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Biork będzie przez cały 653 odcinek serialu "Na dobre i na złe" zachowywał się jak skończony cham wobec doktor Consalidy! Nie będzie momentu, kiedy nie spróbuje w jakiś sposób poniżyć jej przed całą grupą rezydentów. Oczywiście w 653 odcinku serial "Na dobre i na złe" wtórował mu będzie R2, który od samego początku podlizuje się profesorowi. Podczas kontroli pacjenta po przeszczepie Consalida zapyta go, jak się czuje:
- Brzuch mnie boli (...).
- Boli pana? Gdzie, od kiedy? (...)
Wtedy wtrąci się Biork:

Zobacz: Na dobre i na złe. Zofia Zborowska dołączyła do obsady. Kogo zagra?

- Nie szukajmy na siłę czegoś, czego nie ma dobrze? nasza gwaiazda chirurgii ogólnej trzymała haki doktorowi Gawryle, kiedy ten udrażniał naszej pacjentce naczynie zamkniete zakrzepem. (...) w transplantologii dopiero raczkuje.
Profesor zacznie przygotowywać sie do operacji na innym pacjencie, a w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wiktoria wykorzysta nieobecność przełożonego, by dokładniej zbadać mężczyznę po przeszczepie. Zaniepokojona jego pogarszającym się stanem zleci badania, da inne zalecenia niż Biork, a następnie uda się do niego poinformować, że pacjent może umrzeć.
- Profesorze wydaje mi się... - nie zdąży nawet dokończyć zdania, kiedy Biork jej przerwie:
- Raz się pani udało pierwszej zauważyć powikłania. Ale nic dwa razy się nie zdarza. Dopiero pani tu zaczyna i co, już pani jest Religą?
- Operacje tętniaka dają bardzo różne powikłania (...)
- Rozumiem, że w leśnej górze to jest chleb powszedni, ale tutaj zdarza się to naprawdę wyjątkowo rzadko. Czy pani się aby nie zagalopowała? Chce mnie pani pouczać? Czy sugeruje pani, że źle wykonałem operację? My tu robimy medycynę na poziomie światowym, a pani wyjeżdża z jakimś doświadczeniem z Leśnej Dziury! - Wiktoria w bardzo profesjonalny sposób zignoruje obelgę. Zdrowie pacjenta będzie dla niej o wiele ważniejsze. Biork przemyśli słowa Consalidy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Piotra. Gawryło odpowie za zagrożenie w ruchu?

Kiedy w 653 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki będzie zajomwać się pacjentem, nagle profesor wpadnie do pokoju i powie, że będzie go operował. Poprosi Consalidę o asystę. Operacja przebiegnie pomyślnie, a profesor powie jej, że postara się załatwic dla niej więcej operacji. Gdy wyjdzie, stojący nieopodal R2 zasieje jednak w sercu Wiki niepokój. Powie jej, że nieźle zalazła Biorkowi za skórę. Postraszy ją, że tutaj specjalizacji nie zrobi... Komu Wiktoria powinna uwierzyć? Czy wyleci z pracy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: