SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tretter i Kasia przeciwko Stanisławskiemu

Na dobre i na złe. Tretter i Kasia przeciwko Stanisławskiemu

03.11.2016, godz. 10:00
Na dobre i na złe, Tretter (Piotr Garlicki), Katarzyna (Magdalena Czerwińska)
Na dobre i na złe, Tretter (Piotr Garlicki), Katarzyna (Magdalena Czerwińska) foto:

Stanisławski (Marek Ślosarski) ponownie pokaże swoją naturę skąpca! W 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" protekcjonalnie potraktuje Trettera (Piotr Garlicki) oraz Katarzynę (Magdalena Czerwińska), który zaczną przyjmować nieubezpieczonych pacjentów. Ksawery się na to nie zgodzi i powie Tretterowi kilka bardzo nieprzyjemnych słów. Co dokładnie wydarzy się w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tretter i Katarzyna połączą swoje siły w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Oboje są lekarzami z powołania, bezinteresowne ratowanie ludzkiego życia, które oznacza dla nich priorytet, to dla nich chleb powszedni. Wpadną przez to w poważne kłopoty.

Zobacz: Na dobre i na złe. Staszek prosi Lenę o rękę i zalicza wpadkę przed Latoszkiem

W 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będą chcieli udzielić pomocy pacjentce, która się nie ubezpieczyła - kompletnie za darmo. Starszy Stanisławski będzie rozjuszony pomysłem swoich pracowników! Zacznie wygarniać w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Katarzynie oraz Tretterowi, że rujnują szpital i kategorycznie odmówi współpracy w taki sposób, nie szczędząc przy tym gorzkich słów.

- Czy państwo planujecie gruby kant w moim szpitalu? - wybuchnie Ksawery. Stefan dostanie cios prosto w ambicje lekarza, który pragnie z całego swojego serca ratować ludzkie życie. Stanisławski w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" ponownie zacznie go obwiniać za sytuację, w której znalazł sie szpital. Stwierdzi, że to wina właśnie darmowego leczenia pacjentów, którzy nie mają wykupionego ubezpieczenia.  
- To jest wyjątkowa sytuacja, jeszcze nie zdecydowałem - Tretter będzie próbował jakoś uratować sytuację, ale z marnym powodzeniem. Stanisławski w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zacznie kpić ze swojego poprzednika:
- Pan nie zdecydował? Pan jest nikim! Proszę nas więcej nie narażać na koszty, bo szpital i tak ma kłopoty przez długi, jakie pan narobił!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Rzepecki porwany przez handlarza zakazanymi lekami

Czy pomimo odgórnego zakazu Kasia i Tretter spróbują pomóc pacjentce? Zobaczymy już w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: