SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Stefan kontroluje pijaczkę Kaśkę

Na dobre i na złe. Stefan kontroluje pijaczkę Kaśkę

18.11.2016, godz. 12:00
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska)
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Kaśka (Magdalena Czerwińska) w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" skonfrontuje się ze Stefanem Tretterem (Piotr Garlicki). Nie spodoba jej się zachowanie byłego dyrektora szpitala wobec niej. Zauważy, że lekarz jej nie ufa! Cały czas odciąga ją od pacjentów. Czy uda im się dogadać w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przez cały odcinek Kaśka będzie współpracowała na SORze z Tretterem. Lekarz będzie zachowywał wyraźny dystans, co do kontaktu byłej alkoholiczki z pacjentami. Kaśka w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie irytowała się na Stefana, aż do momentu, w którym już dłużej nie wytrzyma.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiki wytknie Biorgowi błąd i straci pracę w prywatnej klinice

Lekarka już przeszła swoje, jeśli chodzi o wstyd z powodu alkoholizmu oraz jej akceptację społeczną, jako lekarza-alkoholika. Już przy rozmowie o pracę w szpitalu w Leśnej Górze spodziewała sie tego, że nie zostanie przyjęta z powodu trzyletniej przerwy w praktyce.

Tretter mniej lub bardziej świadomie, będzie okazywał swoim zachowaniem, że nie do końca ufa byłej alkoholiczce. W 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" nie pozowli nawet zszyć jej łuku brwiowego Gawryły (Marek Bukowski). W wolnej chwili Kaśka skonfrontuje się ze Stefanem:
- Możemy porozmawiać panie doktorze? Odnosze wrażenie, że pan nie dopuszcza mnie do swoich pacjentów. Chciałam zapytać dlaczego - lekarka w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" coraz bardziej zdenerwowanym tonem będzie wytykać Tretterowi jego zachowanie -  Bo się pan boi?! Bo sie pan boi, że piłam, że się stoczyłam, że przeżyłam to, co przyżyłam? Mówią o panu, że pan daje ludziom drugą szansę. Doktorze, gdzie jest moja druga szansa?! Dlaczego pan nie pozwala mi zapomnieć?
Po chwili zmieszania, Tretter przyzna rację Kasi:

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Marta i Rafał znów będą razem?

- Ma pani rację. Nic nie mam na swoje usprawiedliwienie, mogę tylko pokornie panią przeprosić i zapewnić, że to się zmieni. Tyle w tej sprawie.
Chwilę później Kaśka rzuci się szczęśliwa w ramiona Trettera. Zaczną w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wbrew Stanisławskiemu (Marek Ślosarski) wspólnie leczyć pacjentkę bez ubezpieczenia zdrowotnego. Tretter przestanie kontrolować pracę Kaśki i zaczną współpracować! Czy to początek dobrej przyjaźni?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: