SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Stanisławski obwinia się, że był złym ojcem

Na dobre i na złe. Stanisławski obwinia się, że był złym ojcem

18.11.2016, godz. 14:00
Na dobre i na złe Ola (Anna Karczmarczyk) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) Frania (Helenka Zawistowska)
Na dobre i na złe Ola (Anna Karczmarczyk) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) Frania (Helenka Zawistowska) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

Stanisławski (Marek Ślosarski) odwiedzi Olę (Anna Karczmarczyk) w jej gabinecie w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Wyraźnie przygnębiony zacznie zwierzać się młodziutkiej lekarce, matce jego wnuka, z tego, jak traktował Janka, kiedy ten jeszcze żył. Jak zareaguje Ola w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" na to, co powie profesor?

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co byście zrobili, gdyby wasza ukochana osoba zginęła od strzału podczas ataku terrorystycznego? Co byście zrobili, gdyby ojciec tej osoby z dnia na dzień został waszym szefem? Co byście zrobili, gdybyście wiedzieli, że jest pokrętnym człowiekiem? I co byście zrobili, gdyby pewnego dnia przyszedł i zacząl mówić, że jest złym ojcem? Oto, co zrobi Ola w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe"!

Zobacz: Na dobre i na złe. Stefan kontroluje pijaczkę Kaśkę

Stanisławski w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wejdzie do gabinetu Oli. Kiedy podejdzie bliżej biurka, przy którym będzie siedzieć przyszła mama jego wnuka chwyci w dłoń zdjęcie stojące na blacie. Spojrzy na twarz swojego syna na fotografii:
- Hmm... Byłby dobrym ojcem. Na pewno innym, niż ja - Ksawery w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe", zupełnie niepodobnie do siebie, usiądzie na krześle ciężko wzdychając - Ciągle się go czepiałem. Kontrolowałem. Chiałem, żeby był kimś innym, niż był - wreszcie spojrzy na Olę - Nie słuchałem własnego syna. Odebrałem sobie szansę, żeby go poznać. Byłem złym ojcem. Myślałem, że nic z tym nie zrobię. Ale teraz... mógłbym...
- Przepraszam, już skończyłam -
Ola, która do tej pory będzie siedziała w milczeniu, na sugestię podsuniętą przez Ksawerego spróbuje jak najszybciej zakończyć konwersację z byłym teściem. Zamknie laptop i uda się do wyjścia. Zatrzyma ją głos profesora:
- Olu, zaczekaj - lekarka zatrzyma się - Ja mógłbym wszystko naprawić. Oczywiście, na twoich warunkach, jeśli pozwolisz.
- Na moich warunkach...? To właśnie idę do domu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wypadek Piotra. Gawryło odpowie za zagrożenie w ruchu?

Propozycja, którą profesor Stanisławski w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" złoży Oli jest co najmniej dziwna. Brzmi to tak, jakby chciał być ojcem synka Pietrzak, a co za tym idzie, jej partnerem?! Nic dziwnego, że Ola zareagowała tak ozięble! Co knuje Stanisławski?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: