SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Stanisławski kpi z Trettera

Na dobre i na złe. Stanisławski kpi z Trettera

23.11.2016, godz. 12:00
Na dobre i na złe odcinek 653 Stefan Tretter (piotr Garlicki) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski)
Na dobre i na złe odcinek 653 Stefan Tretter (piotr Garlicki) Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) foto: nadobre.tvp.pl/AKPA

To już przegięcie! Wszystkich fanów doktora Trettera (Piotr Garlicki) czekają bardzo nerwowe momenty przy oglądaniu 653 odcinka serialu "Na dobre i na złe"! Profesor Stanisławski (Marek Ślosarski) zacznie publicznie upokarzać byłego dyrektora szpitala na oczach pacjentów oraz personelu! Co takiego Ksawey powie Tretterowi w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe"? Lepiej przygotować się na nerwy!

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mówi się, że ściany mają uszy, a doktor Tretter i Kaśka (Magdalena Czerwińska) doskonale przekonają się o tym na własnej skórze w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Pracując wspólnie na SORze nad przypadkiem bezdomnej pacjentki bez możliwości darmowego leczenia, będą chcieli załatwić jej leczenie pomimo funduszy. Wybiorą złe miejsce na rozmowę o tym...

Zobacz: Na dobre i na złe. Przemek uratuje Piotra przed depresją

Słysząc knucie swoich pracowników Stanisławski natychmiast przerwie prowadzoną przez siebie konwersację, po czym zaatakuje dwójkę lekarzy:

- Czy państwo planujecie ten gruby kant w moim szpitalu? - Ksawery dosadnie podkreśli słowo "moim" wymownie patrząc się na Trettera - Zdajesz sobie sprawę, ile kosztawali szpital nieubezpieczeni pacjenci SOR za pana kadencji.
Tretter przytaknie mu, jednakowoż w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" od razu zrewanżuje się stwierdzeniem, że oddział SOR nie może odmówić udzielenia pomocy pacjentowi z bezpośrednim zagrożeniem życia. Ksawery wytknie mu, że pacjentka którą planował leczyć wraz z Kaśką nie znajduje się w tak poważnym stanie.
- Jeszcze nie zdecydowałem - odpowie mu Stefan.
- Oho, jeszcze pan nie zdecydował! - Stanisławski zaqcznie kpić z Trettera na szpitalnym korytarzu wypełnionym zarówno pacjentami, jak i personelem - Żartowniś z pana, naprawdę. Pan jest nikim!(...) Proszę więcej nie narażać nas na koszty. Szpital i tak ma kłopoty z powodu długów, jakie PAN narobił! No co, co sie pan tak patrzy, co co?! - Ksawery odwróci się do widzów całej kłótni zwracając się bezpośrdenio do nich! - No, dlatego pan doktor zleciał z samej góry na sam dół! Na SOR!!!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Marta i Rafał znów będą razem?

Stanisławski chyba po prostu nie może znieść myśli, że to nadal Tretter ma większy szacunek i poszanowanie w szpitalu, niż on kiedykolwiek mógłby nawet sobie wymarzyć. Gdy Stefan był dyrektorem nie liczyły się pieniądze, a ludzie; był wspomagającym dowódcą, nadającym kierunek wspólnej inicjatywie, a nie szefem-tyranem. Co odpowie Tretter Ksaweremu w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: