SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Roztrzęsiony Piotr wsiądzie za kierownicę i spowoduje wypadek

Na dobre i na złe. Roztrzęsiony Piotr wsiądzie za kierownicę i spowoduje wypadek

23.11.2016, godz. 17:45
Na dobre i na złe odcinek 653 Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odcinek 653 Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wypadek w "Na dobre i na złe"! Po rozmowie z Przemkiem (Marcin Rogacewicz) zdenerwowany Piotr (Marek Bukowski) w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wyjdzie z domku w lesie i pospiesznie wyruszy w kierunku Warszawy. Po drodze będzie miał wypadek samochodowy - w jego auto uderzy inny pojazd. Dziecko, które w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie znajdowało się w pojeździe sprawi, że Gawryło podejmie decyzję odnośnie jego własnego syna. Czy odpowie za wypadek?

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Zapała pojedzie do pogrążonego w depresji Piotra, aby wyciągnąć go z domku w lesie w którym lekarz zaszył się po śmierci żony. Kiedy przybędzie na miejsce zobaczy Gawryłę w stanie kompletnego załamania. Wdowiec spróbuje pozbyć się Przemka z domu, przy okazji wydając z siebie krzyki rozpaczy...

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiki straci pracę w prywatnej klinice i wróci do Leśnej Góry?

Zapała w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przypomni Piotrowi, że ten ma jeszcze syna, którym należałoby się zająć. Nie mogąc dłużej go słuchać Gawryło wypadnie z domu i wsiądzie w samochód, po czym pospiesznie uda się na drogę w stronę Warszawy. Niestety, jak podaje "Świat Seriali", niedługo później w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" usłyszy pisk opon, zapach palonej gumy oraz huk miażdżonej karoserii. Wjedzie w niego samochód prowadzony przez młodą kobietę. To nie Piotr spowoduje wypadek, więc nie zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje. Auto, które wjechało w śmietnik skutecznie uniemożliwi sprawczyni wydostanie się z pojazdu - kobieta zacznie szlochać, a Gawryło natychmiast ruszy jej pomóc!

Kiedy z twarzą zalaną krwią podejdzie bliżej zauważy, że z tyłu samochodu siedzi mały chłopczyk, a jego matka jest w ciąży. Pierwszą rzeczą, którą Piotr uczyni na ten widok będzie zabranie chłopczyka i wyniesienie go z pojazdu, a następnie zadzwoni na pogotowie, by przewieźć matkę z dzieckiem do szpitala w Leśnej Górze. Kobieta poprosi go, aby pod jej nieobecność to on zajął się dzieckiem. Gdy później w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" wejdzie ojciec maluch rzuci mu się na szyję. Ten widok wstrząśnie Piotrem i coś w nim pęknie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zofia Zborowska dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Jeszcze tego samego dnia, wieczorem, pojedzie na lotnisko. W 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Gawryło postanowi odzyskać swojego syna!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: