SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr pojedzie do Izraela po syna

Na dobre i na złe. Piotr pojedzie do Izraela po syna

16.11.2016, godz. 21:13
Na dobre i na złe odcinek 646. Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Co stanie się z Piotrem w serialu "Na dobre i na złe"? foto:

Piotr (Marek Bukowski) po śmierci Hany (Kamilla Baar) długo nie będzie mógł dość do siebie. W 653 odcinku "Na dobre i na złe" za namową Przemka (Marcin Rogacewicz), Gawryło postanowi wyjechać do Izraela po syna. Chłopiec zamieszka z ojcem w Leśnej Górze! Czy Piotr zdoła pogodzić pracę zawodową z ojcostwem? W "Na dobre i na złe" śmierć Hany Goldberg będzie dla lekarza prawdziwym dramatem.

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Piotr pogrąży się w żałobie po śmierci Hany. Lekarz zaszyje się w domku w lesie, żeby nikt nie przeszkadzał mu w opłakiwaniu żony. W 653 odcinku "Na dobre i na złe" na miejscu zjawi się Przemek Zapała.

- Ile to jeszcze będzie trwało? Minęły już dwa tygodnie. Starczy! - powie Przemek.
- Gdyby nie wsiadła do tego samochodu... Czemu ona? - Gawryło będzie w opłakanym stanie.
- Ale twój synek żyje i cholernie potrzebuje teraz taty. Musisz po niego jechać. Jeśli ty tego nie zrobisz, ja po niego pojadę - powie zdecydowanym tonem Zapała.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal jako Sara w Na dobre i na złe

Wściekły Piotr wsiądzie w samochód i pojedzie w stronę Warszawy, ale na trasie dojdzie do wypadku. Samochód, który w niego uderzy, wyjedzie w śmietnik. Piotr ruszy na pomoc. Poszkodowaną okaże się ciężarna Alina (Helena Chorzelska) i jej kilkuletni syn Franek (Maks Balcerowski).

Lekarz przekieruje pacjentkę do Leśnej Góry, a gdy na miejscu zjawi się jej mąż, Franek rzuci mu się na szyję. Ta scena da Piotrowi do zrozumienia. Gawryło w końcu zrozumie, że syn naprawdę go potrzebuje.

Zobacz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

W 653 odcinku "Na dobre i na złe" lekarz spotka się z bliskimi przy ognisku by powspominać bliskich, których już z nimi nie ma. W końcu Gawryło wstanie i odłączy się od grupy. - Na lotnisko. Jadę po syna - odpowie, gdy Przemek zapyta go dokąd się wybiera.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: