SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr pogrążony w depresji obwinia się o śmierć Hany

Na dobre i na złe. Piotr pogrążony w depresji obwinia się o śmierć Hany

23.11.2016, godz. 17:45
Na dobre i na złe odcinek 653, Przemek (Marcin Rogacewicz), Piotr (Marek Bukowski), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 653, Przemek (Marcin Rogacewicz), Piotr (Marek Bukowski), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto:

Po śmierci Hany (Kamilla Baar) Piotr (Marek Bukowski) nadal jest pogrążony w smutku. W 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przyjdzie jednak czas, żeby wziąć się w garść. Pogrążony w depresji po stracie ukochanej, ostatecznie pogodzi się z jej śmiercią przy ognisku. W końcu Gawryło nadal ma syna, którym trzeba się zająć i pojedzie po niego w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 653 - środa, 23.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Minęły dwa tygodnie od śmierci Hany Goldberg, ale Piotr nadal nie potrafi uporać się z faktem, że już nie ma jej i będzie na tym świecie. W efekcie w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" ukryje sie u siebie w domu. Nie będzie chciał mieć kontaktu ze światem zewnętrznym i mocno się zaniedba. By przeżyć żałobę, schowa się w domku w lesie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Transjmisja operacji przeszczepu nerek. Wiki i Piotr uczą kolegów z Leśnej Góry

Znajomi oraz przyjaciele Gawryły nie będą mogli już patrzeć na rozpacz, która ogarnęła lekarza. Pierwszym do nakłonienia Piotra do zmian będzie Przemek (Marcin Rogacewiecz):
- Ile to będzie jeszcze trwało? - spyta wdowca widząc jego stan - Minęły dwa tygodnie. Straczy! 
- Gdyby nie wsiadło do tego samochodu... Czemu ona? -
Piotr wpadnie w szał i zacznie wypędzać Zapałę z domku.
- Ale twój synek żyje i... cholernie potrzebuje teraz taty. Musisz po niego jechać.

Później w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Gawryło w drodze do Warszawy będzie miał wypadek. Wjedzie w niego kobieta w ciąży, na tylnim siedzeniu będzie wiozła małego chłopca. Kobieta poprosi go, żeby podczas jej pobytu w szpitalu to Piotr zaopiekował się jej synkiem. Podczas wykonywania powierzonego mu zadania w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe", lekarz uświadomi sobie, że faktycznie ma syna, i faktycznie on go potrzebuje.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Lipski zabije Tomasza?!

Wieczorem w 653 odcinku serialu "Na dobre i na złe" spotka sie z przyjaciółmi przy ognisku. Będą wspominać zmarłych kolegów, ukochanych, bliskich. W pewnym momencie Gawryło oddali sie od grupy. Zapytany o przyczynę, odpowie, że jedzie na lotnisko. Musi odebrać syna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: