SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek w żałobie po śmierci Hany Goldberg

Na dobre i na złe. Przemek w żałobie po śmierci Hany Goldberg

30.10.2016, godz. 10:48
Na dobre i na złe, Hana Goldberg (Kamilla Baar), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe, Hana Goldberg (Kamilla Baar), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto:

Wiadomość o śmierci Hany (Kamilla Baar) w "Na dobre i na złe" będzie dramatem dla Przemka (Marcin Rogacewicz), który tęsknił za siostrą. W 652 odcinku "Na dobre i na złe" Zapała dowie się o jej śmierci z telewizji i pogrąży się w żałobie. Smutne wieści przekaże Piotrowi (Marek Bukowski), który z utęsknieniem czekał na przyjazd ukochanej i ich syna. Co dokładnie wydarzy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 652 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 650 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr i Przemek z niecierpliwością czekają na przyjazd Hany. Goldberg razem z synem miała przyjechać z Izraela, żeby spotkać się z bliskimi w Leśnej Górze, ale spotkanie nie dojdzie do skutku.

Zobacz: Na dobre i na złe. Hana Goldberg zginie w wypadku! Piotr Gawryło załamany po śmierci żony

W 650 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr pojedzie na lotnisko, ale nie doczeka się żony. Zdenerwowany wyrzuci do śmietnika bukiet kwiatów, który kupił dla ukochanej i wściekły wróci do domu.

W hotelu rezydentów spotka zapłakanego Przemka i wtedy wszystko stanie się jasne - Był wypadek... Hana... Ona nie życie -powie zrozpaczony Zapała, który jako pierwszy dowiedział się o jej śmierci.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

Piotr będzie załamany i osunie się na ziemię, ale z Przemkiem wcale nie będzie lepiej. Zapała tęsknił za siostrą i liczył na spotkanie i szczerą rozmowę. Jak zginęła Hana i czy razem z nią umarł jej syn? O wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" na antenie TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Kaja Kraska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: