SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr w depresji po śmierci Hany

Na dobre i na złe. Piotr w depresji po śmierci Hany

01.11.2016, godz. 11:45
Na dobre i na złe odcinek 646. Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe odcinek 646. Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto:

Piotr Gawryło (Marek Bukowski) nie pogodzi się ze śmiercią Hany (Kamilla Baar). Ukochana lekarza z Leśnej Góry zginie w 652 odcinku "Na dobre i na złe", a o dramatycznych doniesieniach zza granicy poinformuje go zrozpaczony Przemek (Marcin Rogacewicz). Gawryło popadnie w depresję i ucieknie z Leśnej Góry, by przeżyć żałobę w samotności. Na szczęście Zapała odnajdzie wdowca i zmobilizuje go do życia. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 652 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kamilla Baar już dawno odeszła z serialu "Na dobre i na złe", ale producenci nie uśmiercali lubianej bohaterki. W 603 odcinku "Na dobre i na złe" ciężarna pani doktor wyjechała z mężem do Izraela. Tam urodził im się syn, ale Garwyło postanowił wrócić do Polski, bo dostał propozycję pracy w prywatnej klinice w Otwocku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal jako Sara w Na dobre i na złe

W 652 odcinku "Na dobre i na złe" Hana miała przyjechać do męża, ale ich spotkanie już nigdy nie dojdzie do skutku. Lekarz stawi się na lotnisku, żeby przywitać ukochaną, ale się jej nie doczeka - To byli wszyscy z Tel Awiwu? - zapyta, gdy minie go ostatni pasażer.

Piotr wyrzuci do śmietnika bukiet kwiatów, który kupił dla ukochanej i wściekły wróci do domu. W hotelu rezydentów spotka zapłakanego Przemka i wtedy wszystko stanie się jasne - Był wypadek... Hana... Ona nie życie -powie zrozpaczony Zapała, który jako pierwszy dowie się, że jego siostra zginęła w wypadku samochodowym.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

W "Na dobre i na złe" Piotr będzie załamany, a jego życie nagle straci sens! Gawryło wyjedzie z Warszawy i pogrążony w depresji zaszyje się w domu w środku lasu. Dopiero Przemek po jakimś czasie odnajdzie szwagra i postawi go na nogi.

- Ile to jeszcze będzie trwało? Minęły już dwa tygodnie. Starczy! - powie Przemek.
- Gdyby nie wsiadła do tego samochodu... Czemu ona? - Gawryło będzie w opłakanym stanie.
- Ale twój synek żyje i cholernie potrzebuje teraz taty. Musisz po niego jechać. Jeśli ty tego nie zrobisz, ja po niego pojadę - powie zdecydowanym tonem Zapała. W 653 odcinku "Na dobre i na złe" Piotr pojedzie po chłopca i zabierze go do Leśnej Góry. Czy poradzi sobie z pracą i samotnym ojcostwem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Kaja Kraska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: