SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Dziecko Oli i Jana będzie ciężko chore

Na dobre i na złe. Dziecko Oli i Jana będzie ciężko chore

09.11.2016, godz. 21:28
Na dobre i na złe odc. 647. Ola (Anna Karczmarczyk) Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 647. Ola (Anna Karczmarczyk) Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

Ola (Anna Karczmarczyk) na swojej drodze spotka kolejną tragedię! okaże sie w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że serce synka, którego nosi w sobie jest ciężko chore! Ola będzie musiała przejść operację. Czy dziecko Oli i Janka Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) przeżyje w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 652 - środa, 16.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W ostatnim czasie Ola doświadczyła samych tragedii. Straumatyzowana po śmierci ukochanego, ponownie została samotną matką. Stara się z całych sił łączyć karierę i macierzyństwo, ale prawdopodobnie granica zostanie przekroczona w 652 odcinkiu serialu "Na dobre i na złe".

Zobacz: Na dobre i na złe. Nad związkiem Burskich zawisną czarne chmury

Ola jest twardą kobietą i nigdy się nie poddaje. Zrobi wszystko, co najlepsze dla jej dzieci. W 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dowie się, że u malucha w jej brzuchu podczas badań wykryto poważne problemy z sercem, które trzeba będzie operowć jak najszybciej. Jedna komora mięśnia sercowego dziecka nie pracuje, jak powinna - nie kurczy się, co powoduje zaburzenia w pompowaniu krwi. Jest to poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Do przeprowadznia zabiegu, który naprawi tą wadę będzie w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" potrzebny specjalista. Zostanie wezwana nowa pani doktor. Anna Karczmarczyk w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" zdradziła, że lekarkę, która będzie przeprowadzać operację na dzieciątku zagra w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Magdalena Schejbal.

Jednakże życie Oli nie składa się z samych przeciwności losu. Ma oparcie w Przemku (Marcin Rogacewicz), który kiedy życie i zdrowie dzieciątka zostaną zagrożone wykaże się odwagą i zaopiekuje się Olą.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Serial o lekarzach z Leśnej Góry świętuje 17. urodziny

Ola chyba będzie musiała chwilowo odpuścić sobie praće, by zająć się zdrowiem swoim i dziecka. Już wcześniej mówiła, że chce wyjechać. Czy po operacji nadejdzie ten moment?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: