SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Agata i Tomasz mają romans?!

Na dobre i na złe. Agata i Tomasz mają romans?!

16.11.2016, godz. 18:00
Na dobre i na złe odc. 611. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 611. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto:

W "Na dobre i na złe" Tomasz (Ireneusz Czop) przepadł bez śladu, a Agata (Emilia Komarnicka) wpadła w panikę. W 652 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki (Katarzyna Dąbrowska) podejrzewa, że Woźnicka ma romans z jej mężem! Co wydarzy się w premierowych odcinkach i czy Rzepecki się odnajdzie?

"Na dobre i na złe" odcinek 652 - środa, 16.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tomasz Rzepecki podpadł Andrzejowi Lipskiemu (Rafał Rutkowski), bo wydał go policji. Nielegalna fabryka leków została zamknięta, a mąż Wiktorii zaczął dostawać pogróżki po czym przepadł bez śladu. Consalida się tym nie interesuje, ale Agata dosłownie panikuje. Woźnicka dobrze wie, z kim zadarł Tomasz i zwyczajnie się o niego boi.

Zobacz: Na dobre i na złe. Dziecko Oli i Stanisławskiego będzie ciężko chore

Tymczasem w 652 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki widzi zaniepokojoną koleżankę i zaczyna podejrzewać, że Agatę i Rzepeckiego łączy romans.

-Masz kontakt z Tomaszem? - zapyta Agata popijając z Wiktorią czerwone wino.
-Dzwonił kilka dni temu prosił żebym zajęła się jego domem.
-Ale z nim wszystko dobrze? Ja od kilku dni nie mogę się z nim skontaktować.
-To nie pierwszy raz, kiedy znika.
-Znika? Gdzie znika? - zdziwi się Agata.
-Nie wiem. Nie pilnuję swojego byłego męża. Ale coś się stało, dlaczego tak dopytujesz? Agata... Jeśli ciebie i Tomka, jeśli was coś łączy...
-Nie, co ty. Nie mój świat - powie młoda pani doktor, która niepokoi się zniknięciem Tomasza po jego zatargu z Lipskim.

Następnego dnia Stanisławski (Marek Ślosarski) poinformuje Agatę, że doktor Rzepecki wziął aż miesiąc zaległego urlopu! Co się stało z Tomaszem? Agata Woźnicka zadzwoni na policję i zgłosi zaginięcie przyjaciela.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: