SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam zachwycony walką Wiktorii i Anety o jego serce

Na dobre i na złe. Adam zachwycony walką Wiktorii i Anety o jego serce

10.11.2016, godz. 12:00
Na dobre i na złe odcinek 652 Wiktoria Consalida (Katarzyna Dabrowska) Aneta (Natalia Rybicka)
Na dobre i na złe odcinek 652 Wiktoria Consalida (Katarzyna Dabrowska) Aneta (Natalia Rybicka) foto:

Adam (Grzegorz Dauszkiewicz) poczuje się dumny ze swojej wybranki w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) weźmie sobie do serca słowa przyjaciół. Rozegra sparing na macie o Krajewskiego w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" ze swoją rywalką, Anetą (Natalia Rybicka)!

"Na dobre i na złe" odcinek 652 - środa, 16.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od jakiegoś czasu Consalida czuje się mocno zaniepokojona relacją Anety i Adama. Nadal nie czuje się pewnie wobec tego, co łączyło tą dwójkę. W 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wiktoria postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i powie Anecie, by raz na zawsze odwaliła się od jej faceta!

Zobacz: Na dobre i na złe. Jak Piotr dowiaduje się się o śmierci Hany

W 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przyjaciele Wiki zwrócą jej uwagę, że ostatnio oddalili się z Adamem - i to widać. W takiej sytuacji wciąż kręcąca się po okolicy Aneta, która już kiedyś sypiała z Adamem nie wróży zbyt dobrze związkowi Consalidy.

- Zajmij się Adamem... zanim ktoś ci go sprzątnie z maty! - ostrzeże ją w 652 odcinku serialu "Na dobre i na złe" Agata. Niedługo później to samo zrobi Piotr:
- Słuchaj, między mną i Haną też było już krucho… Oddalaliśmy się. I długo nikt nic z tym nie robił… To był błąd, który ledwie udało się naprawić.
- Jezu, wszyscy chcą mi naprawiać związek! Najpierw Agata, teraz ty… -
Consalida zdenerwuje sie nieco ciągłymi pouczeniami. Słowa, które Gawryło wypowie chwilę później zmienią jej zdanie:
- Jak pięć osób mówi ci, że jesteś pijana... to może się połóż?

Wiki weźmie sobie do serca przestrogi przyjaciół. Pójdzie na trening, gdzie w pewnym momencie stanie na macie oko w oko ze swoją rywalką. Kiedy połączą się w walecznym uścisku, Consalida postanowi wykorzystać tą bliskość:
- Mam nadzieję, że nie startujesz do mojego faceta?
- Bo co, powstrzymasz mnie? - odpowie Aneta, a te słowa podziałają na Wiktorię, jak płachta na byka. Rzuci się z wściekłością na kobietę i ugryzie ją! Całej sytuacji z wielkim zadowoleniem będzie przypatrywał się Adam...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola urodzi synka. Wiemy, jak będzie miał na imię

Później Krajewski pochwali swoją ukochaną. Spodoba mu się sposób, w jaki Wiki walczyła z Anetą, jak lwica! Consalidy będzie mogła poczuć sie spokojna o swój związek - przynajmniej na razie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: