SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Staszek prosi Lenę o rękę i zalicza wpadkę przed Latoszkiem

Na dobre i na złe. Staszek prosi Lenę o rękę i zalicza wpadkę przed Latoszkiem

02.11.2016, godz. 21:41
Na dobre i na złe odcinek 651, Lena (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny)
Na dobre i na złe odcinek 651, Lena (Anita Sokołowska), Staszek (Marcin Kwaśny) foto:

Ale wpadka! W 651 odcinku "Na dobre i na złe" Staszek (Marcin Kwaśny) postanowi poprosić Lenę (Anita Sokołowska) o rękę, ale zamiast tego oświadczy się Witkowi (Bartosz Opania)! Adorator pani doktor urządzi prawdziwie romantyczny cyrk przed szpitalem w Leśnej Górze, a Latoszek będzie wściekły i zazdrosny o byłą żonę. Czy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Starska przyjmie oświadczyny kochanka i wkrótce znów zostanie żoną?

"Na dobre i na złe" odcinek 651 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Lena i Witek są już po rozwodzie, a Staszek to nowy adorator Starskiej, który ma w obec niej poważne zamiary!

Zobacz: Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta narzeczoną Falkowicza! Kiedy ślub?

Już w 651 odcinku "Na dobre i na złe" mężczyzna ułoży z czerwonych róż serce przed szpitalem. Zatrudni saksofonistę i poprosi kolegę, by ukrył się na dachu i w odpowiednim momencie zaczął sypać płatki białych kwiatów.

Cwany Staszek wyśle do Zuzy wiadomość sms, w której napisze, że jest pilnie wezwana, by udzielić pomocy pacjentowi. Gdy ze szpitala wybiegnie jej mąż i natknie się na klęczącego na środku kochanka byłej żony, nie będzie umiał ukryć zażenowania.

-Czyli pan się już czuje na takim etapie, tak?
-Każda kobieta lubi być adorowana we włoskim stylu - wyjaśni Staszek.
-Oświadcza się pan kobiecie, a nic pan o niej nie wie? - dopytuje Latoszek i wyjaśnia, że Lena pojechała z Felkiem na szczepienie i zostawiła telefon w pracy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

Gdy kobieta wróci do szpitala Witek rzuci do niej chłodno - Przyjełaś? - ale Lena nie będzie miała pojęcia o co mu chodzi. Latoszek wyjaśni więc całe zamieszanie - Mieliśmy tu o poranku małą cepeliadę. Twój absztyfikant mi się oświadczył... Myślałem, że tobie też - zażartuje.

Lena zauważy, że jej były mąż nadal coś do niej czuje i jest panicznie zazdrosny. Starska wytłumaczy mu, że ich rozdział jest już zamknięty, a ona nie chce być zawsze samotna. Wieczorem tego samego dnia Latoszek będzie świadkiem powtórki z rozrywki - czy Lena przyjmie oświadczyny kochanka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: