SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Rzepecki porwany przez handlarza zakazanymi lekami

Na dobre i na złe. Rzepecki porwany przez handlarza zakazanymi lekami

02.11.2016, godz. 21:16
Na dobre i na złe odc. 608. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 608. Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto:

Tomasz (Ireneusz Czop) przepadnie bez śladu po tym, jak zacznie prywatne śledztwo w sprawie fabryki dopalaczy i dawnego kumpla ze szkoły, który się tym zajmował. W 651 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się nowy inwestor, który ma wiele wspólnego z trującym specyfikiem, niedługo później mąż Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) otrzyma list z pogróżkami, a potem zniknie! Czy to właśnie inwestor Lipski (Rafał Rutkowski) będzie stał za jego porwaniem?

"Na dobre i na złe" odcinek 651 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Tomasz domyśli się, że lek, który jeden z jego znajomych produkował na studiach nadal jest w obiegu! Trujący specyfik znajduje się na liście zakazanych leków, ale wciąż można go dostać na czarnym rynku. Problem w tym, że dopalacze niosą śmiertelne skutki, a Rzepecki nie zamierza tego tolerować.

Zobacz: Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta narzeczoną Falkowicza! Kiedy ślub?

Pediatra rozpocznie prywatne śledztwo, a w tym czasie w Leśnej Górze pojawi się Andrzej Lipski - wspomniany kumpel ze studiów i nowy inwestor szpitala.

Tomasz zacznie węszyć, a niedługo później znajduje za wycieraczką swojego samochodu ulotkę domu pogrzebowego z pogróżkami! Lekarz postanowi zgłosić się na policję i powiedzieć całą prawdę o swojej mrocznej przeszłości. Na komisariacie okaże się, że to właśnie dzięki jego zeznaniom udało się zamknąć nielegalną fabrykę leków.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

W 651 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz nie pocieszy się długo sukcesem. Jeszcze w tym samym odcinku przepadnie bez śladu! Czy to Lispki będzie odpowiedzialny za jego porwanie? O wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: