SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Czarne chmury nad związkiem Julki i Barta

Na dobre i na złe. Czarne chmury nad związkiem Julki i Barta

09.11.2016, godz. 20:19
Na dobre i na złe odcinek 651 Julka Burska (Aleksandra Hamkało) Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odcinek 651 Julka Burska (Aleksandra Hamkało) Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szykuje się poważna sprzeczka w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pomiędzy Julką Burską (Aleksandra Hamkało), a Arturem Bartem (Piotr Głowacki). Oboje będą mieli kompletnie odwrotne priorytety. W 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" pokłócą się o to, co powinna wybrać Burska - syna, czy karierę.

"Na dobre i na złe" odcinek 651 - środa, 9.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka od czasu powrotu do Leśnej Góry z całych sił stara się pogodzić macierzyństwo ze swoimi dużymi ambicjami karierowymi. Przekona się w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że "na dobre" jej to nie wyjdzie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Stanisławski doprowadzi szpital do ruiny!

Bart w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" przedstawi swojej nadmiernie pozytywnie nastawionej partnerce, że jego zdaniem powinna chwilowo porzucić karierę. Chce, by Burska została w domu i opiekowała sie ich synkiem, przez przynajmniej kilka lat. Oczywiście to nie przypasuje Julce, która ma zupełnie inne plany dotyczące swojej przyszłości. W 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe" będzie aspirować o specjalizację z neurochirurgii. Jej konkurentem okaże się być Borys (Marcin Zacharzewski), a osobą, która wyda werdykt - Artur! Nie trudno się domyślić, kogo wybierze lekarz. W momencie kiedy Julka dowie się w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe", że jej ukochany odrzucił ją w sferze zawodowej, nie wytrzyma:

- Nie dostanę specjalizacji, bo mamy dziecko? Już nie oddzielamy spraw prywatnych od zawodowych?!
- Tu nie ma miejsca na kompromisy i sentymenty. Uważam, że zmarnujesz to miejsce. Nie jesteś w stanie poświęcić na to wystarczającej ilości czasu. A twój brak skupienia może w chwili nieuwagi odebrać pacjentowi życie... Bądź racjonalna! Gdybyś pomyślała logicznie... - Zacznie Bart, lecz Burska natychmiast mu przerwie:
- Dla ciebie "logicznie" oznacza zawsze "w twoim interesie"!
- Ja się po prostu nie poddaję emocjom. Uważam to za niepotrzebne...
- Bo ty nie masz emocji! Nic nie czujesz i wmawiasz wszystkim, że tak być powinno! - ostatecznie zarzuci ukochanemu Julka, po czym zdenerwowana w pośpiechu opuści gabinet.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Tretter i Kasia przeciwko Stanisławskiemu

Czy Julka i Bart pogodzą się i dojda do jakiegoś kompromisu w 651 odcinku serialu "Na dobre i na złe"?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: