SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zosia i Kuba Burscy w premierowym odcinku Na dobre i na złe

Na dobre i na złe. Zosia i Kuba Burscy w premierowym odcinku Na dobre i na złe

02.11.2016, godz. 17:00
Na dobre i na złe: Foremniak i Żmijewski
foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zosia (Małgorzata Foremniak) i Kuba (Artur Żmijewski) w 650 odcinku "Na dobre i na złe"! Choć Burscy nie pojawią się na ekranie, to Julka (Aleksandra Hamkało) bardzo często będzie o nich wspominać. Poza tym świeżo upieczona mama Tymonka (Filip Wojtala), zostawiła synka pod opieką dziadków w Bostonie. Jest więc szansa, że Wasi ulubieńcy sprzed lat wrócą do Leśnej Góry i znów pojawią się w "Na dobre i na złe" na antenie TVP2!

"Na dobre i na złe" odcinek 650 - środa, 2.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 650 odcinku "Na dobre i na złe" będziemy mieli okazję dowiedzieć się, co słychać u Burskich! Julka wróci do Leśnej Góry, ale okaże się, że synka zostawiła pod opieką adopcyjnej matki.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz i Kasia pogodzą się, żeby odzyskać Matyldę

Zosia Burska zadzwoni do Julki w 650 odcinku "Na dobre i na złe" by przekazać jej, że jej synek czuje się już lepiej i nie ma temperatury. Po rozmowie telefonicznej z matką, Julka wyzna Arturowi (Piotr Głowacki), że podczas pobytu w Bostonie towarzyszyła swojemu ojcu podczas ważnej operacji. Burscy jeszcze wiele razy będą przewijać się w 650 odcinku "Na dobre i na złe", choć na ekranie ich nie zobaczymy. Może w nowych odcinkach to się zmieni?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Nowa postać w Leśnej Górze. Kogo zagra Rafał Rutkowski?

-Podejrzewam, że wszyscy twórcy "Na dobre i na złe" i widzowie, chcieliby, żeby po latach ci dawni bohaterowie wrócili do szpitala w Leśnej Górze. Byłoby interesująco, nawet gdyby pojawili się tylko na chwilę, gościnnie, na przykład na chrzcie syna Julki - powiedziała Aleksandra Hamkało w magazynie "Rewia" dając do zrozumienia, że być może wkrótce Zosia i Kuba - chociaż na chwilę - zjawią się w Polsce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: