SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Marta nadal kocha Rafała

Na dobre i na złe. Marta nadal kocha Rafała

02.11.2016, godz. 11:00
Na dobre i na złe odc. 634. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz)
Na dobre i na złe odc. 634. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz) foto:

W 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" głównym mottem Rafała Konicy (Robert Koszucki) i Marty (Katarzyna Bujakiewicz) będzie stwierdzenie "serce nie sługa". Nadzieje i uczucia, jakie pielęgniarka nadal żywi do byłego męża, spotkają się z zawodem, ale przez zbieg okoliczności będą mieli okazję porozmawiać i spędzić razem wieczór w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" odcinek 650 - środa, 2.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marta nadal kocha Rafała? To widać już na pierwszy rzut oka, że jeszcze czuje do niego ogromne przywiązanie. Będzie szukać kontaktu w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" z Konicą i chociaż nie otrzyma z jego strony tego, na co liczyła, to dostanie swoją szansę na rozmowę z nim.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka zostawi syna u Burskich w Berlinie, by robić karierę

Marta i Rafał spotkają się przed szpitalem. Konica będzie miał plany na wieczór w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dla Marty, jednakże nie takie, na jakie ona liczyła:

- Powiedz mi, czy masz jakieś plany na dziś wieczór? - spyta lekarz. Kobieta natychmiast nieco się podekscytuje.
- Dobrze, że pytasz, też chciałam się z tobą spotkać i porozmawiać - Emocje szybko opadną, kiedy Marta zobaczy reakcję Rafała:
- A. Ty nie chcesz się ze mną spotkać - Lekko zażenowany Konica sprostuje swoją wypowiedź:
- Nie, myślałem, że może posiedziałabyś dzisiaj z dziećmi, bo Klaudia wraca dzisiaj - Jasne, oczywiście, że mogę posiedzieć - Zawstydzona pielęgniarka przerwie w pół zdania swojemu rozmówcy i odwróci się, by ukryć smutek.

Później przy przypadku pacjentki Konicy, która rozwiodła się z mężem, ale ten nadal ją kocha i dba o nią na każdym kroku, Marta wyjaśni Konicy w jednym zdaniu zachowanie byłego partnera chorej: "Serce nie sługa". Jej słowa dotkną lekarza.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr w depresji po śmierci Hany

To nie będzie koniec ich perypetii w 650 odcinku serialu "Na dobre i na złe". Ciekawskich zapraszamy przed ekrany TVP2 w środę 02.11.2016 o godz 20.40.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: