SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Marta i Rafał Konica uratują swoje małżeństwo?

Na dobre i na złe. Marta i Rafał Konica uratują swoje małżeństwo?

26.10.2016, godz. 21:15
Na dobre i na złe odc. 634. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz)
Na dobre i na złe odc. 634. Rafał Konica (Robert Koszucki), Marta (Katarzyna Bujakiewicz) foto:

Marta (Katarzyna Bujakiewicz) wróciła do Leśnej Góry i wspólnie z byłym mężem, Rafałem Konicą (Robert Koszucki) przeżyła dramatyczną śmierć córeczki. Wspólna żałoba po utracie Małgosi (Daria Domaszewicz) nie zbliżyła ich do siebie, ale teraz wszystko się zmieni! W 650 odcinku "Na dobre i na złe" dawni partnerzy spędzą razem bardzo miły wieczór w tajemnicy przed Klaudią (Julia Wyszyńska). Czy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Konica zostawi kochankę dla kobiety, z którą ma dzieci?

"Na dobre i na złe" odcinek 650 - środa, 02.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Marta i Rafał mają dwójkę dzieci, a niedawno przeżyli śmierć ukochanej, 8-letniej Małgosi. Rodzice uroczej gromadki rozstali się, bo pielęgniarka wyjechała z Leśnej Góry za kochankiem. Romans okazał się jednak porażką, więc kobieta wróciła do Leśnej Góry.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

Jej powrót zbiegł się w czasie z dramatycznym wypadkiem ich córki. Marta miała nadzieję, że wspólny wyjazd trochę zbliży ich do siebie, ale żałoba nie sprzyjała romantycznej atmosferze. Z resztą to obecna kochanka Konicy była dla niego największym wsparciem.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta narzeczoną Falkowicza! Kiedy ślub?

W 650 odcinku "Na dobre i na złe" Konica przeżyje jednak renesans uczuć, gdy była żona spędzi u niego noc pod nieobecność Klaudii. Rafał poczuje, że rodzina znów jest w komplecie i najwyraźniej mu się to spodoba!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: