SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz prosi Martę o rękę!

Na dobre i na złe. Falkowicz prosi Martę o rękę!

26.10.2016, godz. 21:17
Na dobre i na złe, Falkowicz (Michał Żebrowski), Marta (Katarzyna Bujakiewicz)
Na dobre i na złe, Falkowicz (Michał Żebrowski), Marta (Katarzyna Bujakiewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szok w "Na dobre i na złe"! Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) i Marta (Katarzyna Bujakiewicz) wezmą ślub?! W 650 odcinku "Na dobre i na złe" profesor dowie się, że tylko mając stałą życiową partnerkę może uzyskać prawa do opieki nad Matyldą (Amelia Czaja). Lekarz poprosi więc pielęgniarkę, żeby udawała jego narzeczoną. Plan jednak nie do końca się powiedzie. W dodatku u córki zjawi się Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska). Była kochanka na zawsze odbierze Falkowiczowi możliwość kontaktu z Matyldą?

"Na dobre i na złe" odcinek 650 - środa, 2.11.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Niespodziewany obrót sytuacji w nowych odcinkach "Na dobre i na złe". Falkowicz za wszelką cenę będzie chciał zyskać prawo do opieki nad Matyldą, ale dowie się, że sam ma niewielkie szanse. - Dorastająca panna to nie lada wyzwanie nawet dla pary - powie lekarzowi sędzia Marchwicka (Agnieszka Łopacka) cytowany przez magazyn "Świat Seriali". Na co Andrzej wyzna, że nie jest już sam.

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz adoptuje Matyldę i wreszcie będzie jej ojcem?

Sędzia poprosi więc, by następnego dnia Falkowicz odwiedził ją z wybranką swojego życia. Profesor będzie miał zaledwie dobę, żeby znaleźć sobie potencjalną żonę! Zacznie wypytywać koleżanki ze szpitala o ich życie prywatne tłumacząc, że robi sondę. Niestety okaże się, że większość kobiet jest już po ślubie lub ma narzeczonego. Z pomocą zjawi się jednak Marta!

Była żona Rafała Konicy (Robert Koszucki) zgodzi się udawać narzeczoną Falkowicza, ale niestety nie będzie mogła stawić się następnego dnia w sądzie. To sprawi, że cwany plan Andrzeja runie. Tym bardziej, że na miejscu zjawi się Kasia Smuda, która wybudziła się już ze śpiączki i w pełni wróciła do zdrowia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

Czy to znaczy, że biologiczna matka Matyldy ma większe szanse żeby odzyskać córkę? Jest chora, ale Falkowicz nie da sobie rady sam z nastolatką. Gdy w 650 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia odwiedzi córkę, Matylda będzie miała nadzieję, że Falkowicz do nich wróci i będą szczęśliwą rodziną...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: