SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

04.10.2016, godz. 15:45
Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto:

Nowy etapu życia lekarki z "Na dobre i na złe! Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) zacznie od nowa! Była pani ordynator chirurgii szpitala w Leśnej Górze w 649 odcinku serialu "Na dobre i na złe" dostanie pracę w klinice w Otwocku, u swojego byłego kochanka Piotra Gawryły (Marek Bukowski). Początki w nowych miejscach bywają trudne, a Wiki przeceni swoje możliwości i podpadnie pewnemu profesorowi (Mirosław Kropielnicki). Przy okazji wygłupi się przed rezydentami chirurgii.

"Na dobre i na złe" odcinek 649 - środa, 26.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Problemy w nowej pracy już od startu! Doktor Wiktoria Consalida z Leśnej Góry zacznie nową pracę w 649 odcinku "Na dobre i na złe". Po tym, jak profesor Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarki) został nowym szefem szpitala, Wiki złożyła wypowiedzenie. Przez jakiś czas była bezrobotna.

Początkowo, z powodu choroby Blanki (Pola Gonciarz), odrzuciła ofertę pracy, którą złożył jej Piotr Gawryło. Jednak kiedy tylko sytuacja z córką się ustabilizuje, Wiki zmieni swoją decyzję i zgodzi się przyjąć posadę w klinice w Otwocku.

Zobacz: Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta narzeczoną Falkowicza! Kiedy ślub?

Wydawać by się mogło, że tak doskonały chirurg jak Wiki da sobie radę w prywatnej klinice. Nic bardziej mylnego, w 649 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Consalida podpadnie profesorowi Bjorkowi (Mirosław Kropielnicki). Podczas wygłaszanego przez niego wykładu, według "Świata Seriali", Wiki poniesie pewność siebie i wygłupi się przed  młodymi lekarzami.

Profesor z kliniki w Otwocku rzuci lekarzom wyzwanie - kto pierwszy prawidłowo pozyska serce z modelu zwierzęcia, ten będzie mógł asystować przyoperacji przeszczepu serca. Wiktoria, pewna swoich umiejętności, po około dwóch minutach ogłosi, że udało jej się wykonać powierzone zadanie. Bjork będzie jednak innego zdania -  oznajmi, że uszkodziła główną tętnicę i organ nie nadaje się już do przeszczepu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka dzięki chorobie będzie gwiazdą telewizji

To z pewnością może osłabić pewność siebie Wiki, który słynie z tego, że należy do najlepszych lekarzy w swoim fachu. Juz następnego dnia będzie jednak czekać na nią kolejne wyzwanie tego typu. Czy następnym razem doktor Consalida poradzi sobie lepiej i podbije oddział chirurgii w Otwocku tak, jak to było z Leśną Górą? To się okaże w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: