SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria marzy o karierze w prywatnej klinice

Na dobre i na złe. Wiktoria marzy o karierze w prywatnej klinice

19.10.2016, godz. 21:05
Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski)
Na dobre i na złe po wakacjach 2016. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Piotr Gawryło (Marek Bukowski) foto:

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) ma spore ambicje, ale już pierwszego dnia w nowej pracy dostanie nauczkę! W 649 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida podpadnie sławnemu transplantologii i przegra w starciu z młodymi stażystami. Wiki będzie zbyt pewna siebie i właśnie dlatego jej kariera w prywatnej klinice w Otowcku może stanąć pod znakiem zapytania. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"? Czy Consalida nabierze trochę pokory i zrozumie, że jeszcze wiele musi się nauczyć?

"Na dobre i na złe" odcinek 649 - środa, 26.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Wiktoria odeszła z Leśnej Góry, a teraz będzie pracować z Piotrerm w prywatnej klinice w Otwocku. Consalida rozwinie skrzydła, bo uzna, że to dla niej wielka szansa. Niestety już pierwszego dnia w pracy zaliczy poważną wpadkę i podpadnie nowemu przełożonemu.

Zobacz: Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta narzeczoną Falkowicza! Kiedy ślub?

W 649 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria i Gawryło starają się uratować życie chorego na serce Grzegorza. Consalida pragnie także zwrócić na siebie uwagę słynnego profesora Bjorka (Mirosław Kropielnicki), specjalisty w dziedzinie transplantacji. Rywalizuje o jego względy z dużo młodszym rezydentem i nie wychodzi jej to na dobre.

Profesor z kliniki w Otwocku rzuci lekarzom wyzwanie - kto pierwszy prawidłowo pozyska serce z modelu zwierzęcia, ten będzie mógł asystować przy operacji przeszczepu serca. Wiktoria, pewna swoich umiejętności, po około dwóch minutach ogłosi, że udało jej się wykonać powierzone zadanie. Bjork będzie jednak innego zdania -  oznajmi, że uszkodziła główną tętnicę i organ nie nadaje się już do przeszczepu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka dzięki chorobie będzie gwiazdą telewizji

Wydawałoby się, że tak doświadczona pani doktor jak Consalida nie będzie miała kłopotów z pracą w nowym miejscu. Wygląda jednak na to, że pewność siebie da jej w kość. Ukochana Adama (Grzegorz Daukszewicz) poniesie porażkę w starciu ze stażystami... Jak potoczą się jej dalsze losy w nowoczesnej klinice?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: