SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Nowa postać w Leśnej Górze. Kogo zagra Rafał Rutkowski?

Na dobre i na złe. Nowa postać w Leśnej Górze. Kogo zagra Rafał Rutkowski?

21.10.2016, godz. 18:00
Rafał Rutkowski
Rafał Rutkowski foto:

Rafał Rutkowski dołączył do obsady serialu "Na dobre i na złe". Aktor wcieli się w rolę Andrzeja Lipskiego, tajemniczego inwestora, który ma na sumieniu kilka przekrętów. W 649 odcinku "Na dobre i na złe" Stanisławski (Marek Ślosarski) umówi się z biznesmenem, który ma wyciągnąć szpital z długów. Czy Ksawery podpisze umowę z oszustem? Co wydarzy się w Leśnej Górze?

"Na dobre i na złe" odcinek 649 - środa, 26.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Szpital w Leśnej Górze ma poważne kłopoty finansowe, a Stanisławski chwyta się się deski ratunkowej, którą ma być Andrzej Lipski. Inwestor może uratować placówkę przed bankructwem, ale chce mieć pewność, że mu się to opłaci

-Ja mogę wyłożyć każde pieniądze, ale pod warunkiem, że inwestycja się zwróci - powie Andrzej i doda, że na służbie zdrowia można przecież dużo zarobić, pod warunkiem, że sprytnie się do tego podejdzie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Pielęgniarka Marta narzeczoną Falkowicza! Kiedy ślub?

Okaże się, że Andrzej Lipski jest odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek chińskiego leku, którego działanie łudząco przypomina dopalacze! Czy Stanisławski postanowi wejść we współpracę z biznesmenem, którego interesuje tylko zysk, a nie ludzkie życie?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: