SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Nowa lekarka w Leśnej Górze. Katarzyna ma problem z alkoholem

Na dobre i na złe. Nowa lekarka w Leśnej Górze. Katarzyna ma problem z alkoholem

19.10.2016, godz. 19:25
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska)
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska) foto:

Nowa pani doktor w Leśnej Górze. W 648 odcinku "Na dobre i na złe" do ekipy lekarzy w słynnym szpitalu dołączy Katarzyna (Magdalena Czerwińska). Najlepsza studentka medycyny, ale także alkoholiczka, która kilka lat temu trafiła pod opiekę Agaty (Emilia Komarnicka). Kaśka nie polubi się z resztą personelu, Przemek (Marcin Rogacewicz) będzie załamany decyzją Stanisławskiego (Marek Ślosarski), który zatrudni alkoholiczkę z trzęsącymi się rękami...

"Na dobre i na złe" odcinek 648 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Stanisławski robi co może, żeby postawić szpital w Leśnej Górze na nogi po zamachu i utracie trzech wybitnych lekarzy - Jana (Krzysztof Kwiatkowski), Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Stefana Trettera (Piotr Garlicki).

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz przeprosi Olę za śmierć Jana. Przegrał z Panem Bogiem

Uzupełniając braki w personelu Stanisławski zatrudni Katarzynę. Najlepsza studentka medycyny zatai przed nowym dyrektorem placówki, że jest alkoholiczką i nie powinna operować, bo trzęsą jej się ręce. W 648 odcinku "Na dobre i na złe" kobieta stanie przed wyzwaniem wycięcia wyrostka robaczkowego z organizmu młodego pacjenta.

W ostatniej chwili Agata wyjaśni Przemkowi, że Katarzyna nie powinna operować, bo zagraża życiu pacjentów. Zapała w ostatniej chwili wkroczy na salę operacyjną i przejmie skalpel od nowej pani doktor.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

Po zabiegu Kasia poprosi ordynatora o rozmowę, ale przyzna się, że w CV kłamała i wcale nie ma tak dużego doświadczenia. Ponadto tłumaczy się z 3-letniej przerwy w zawodzie - Piję, to znaczy piłam - przyzna Kaśka i zdecyduje się odejść z pracy. Zapała jednak przekona ją, żeby została, ale będą traktować ją jako stażystkę - Cenię szczerość - wyzna Przemek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: