SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Alkoholiczka Kasia nową lekarką w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Alkoholiczka Kasia nową lekarką w Leśnej Górze

12.10.2016, godz. 21:04
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska)
Na dobre i na złe odc. 638. Katarzyna (Magdalena Czerwińska) foto:

Nowa lekarka w Leśnej Górze. W 648 odcinku "Na dobre i na złe" Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) zatrudni alkoholiczkę Katarzynę (Magdalena Czerwińska), która będzie miała pomóc Przemkowi (Marcin Rogacewicz) po tym, jak Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Tretter (Piotr Garlicki) odejdą z pracy. Agata (Emilia Komarnicka) będzie w szoku, bo doskonale wie, że Katarzyna często zagląda do kieliszka. W "Na dobre i na złe" personel zbuntuje się przeciwko Stanisławskiemu?

"Na dobre i na złe" odcinek 648 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze jest Ksawery Stanisławski, a to oznacza poważne zmiany. Po pierwsze Wiki i Tretter pożegnają się z pracą. I choć Stanisławski zaproponuje Stefanowi pracę w izbie przyjęć, dyrektor nie przyjmie posady...

Zobacz: Na dobre i na złe. Przemek Zapała nowym szefem chirurgii w Leśnej Górze

Przemek, który zastąpi Wiki na stanowisku ordynatora chirurgii będzie załamany. Będzie brakowało mu kompetentnych lekarzy, a Stanisławski przyjdzie mu z pomocą i zatrudni Katarzynę - lekarkę, która na trzy lata wypadła z zawodu, bo walczyła z chorobą alkoholową.

Zapała będzie załamany, ale w jeszcze większym szoku będzie Agata, która doskonale pamięta, że nowa lekarka jakiś czas temu była jej pacjentką...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze. Wiktoria i Tretter odchodzą ze szpitala

- Zrobiłem wiele by uzupełnić braki kadrowe. Zatrudniam obiecujących lekarzy, który będą mieli tutaj szansę na rozwój - powie dumnie Stanisławski.

Czy alkoholiczka Kaśka okaże się kompetentnym pracownikiem? A może Ksawery narobi sobie wrogów zatrudniając lekarzy z problemami? Przekonamy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: