SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola straci przytomność w szpitalu. To objaw ciąży!

Na dobre i na złe. Ola straci przytomność w szpitalu. To objaw ciąży!

06.10.2016, godz. 08:15
Na dobre i na złe odc. 647. Ola (Anna Karczmarczyk) Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odc. 647. Ola (Anna Karczmarczyk) Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Niespodziewana ciąża w "Na dobre i na złe", strach o życie nienarodzonego dziecka i plany wyjazdu z Leśnej Góry! Po śmierci Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) losy Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk) skomplikują się jeszcze bardziej gdy w 647 odcinku "Na dobre i na złe" młoda lekarka odkryje, że spodziewa się dziecka zmarłego ukochanego. Nie obędzie się jednak bez dramatyczych chwil, bo ciężarna Ola nagle zemdleje na szpitalnym korytarzu.

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

O tym, że Ola Pietrzak z "Na dobre i na złe" będzie w ciąży Anna Karczmarczyk poinformowała widzów już kilka dni podczas wizyty w programie "Pytanie na śniadanie". Aktorka ujawniła, że dzięki ciąży pogrążona w żałobie Ola odzyska chęć do życia i zrozumie, że dla dobra nienarodzonego dziecka musi być silna.

Patrz: Na dobre i na złe. Krzysztof Kwiatkowski wyleciał z serialu. Nie wiedział, że uśmiercą Jana

Jak Ola dowie się, że drugi raz zostanie mamą? Jak podaje dwutygodnik "Świat Seriali" wszystko zacznie się od tego, że w 647 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Pietrzak źle się poczuje i zemdleje w pracy na oczach profesora Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski).

Chirurg nie zdoła jej jednak pomóc, bo do Oli natychmiast podbiegnie Przemek Zapała, który uchroni ją przed upadkiem. Były kochanek Oli zacznie się martwić jej stanem, więc natychmiast zabierze ją na izbę przyjęć gdzie zleci przeprowadzenie badań krwi. Po kilku godzinach stanie się jasne, że Ola spodziewa się dziecka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola w ciąży z Jankiem. To Przemek Zapała będzie ojcem tego dziecka

Ze względu na ciążę Ola zrezygnuje ze swoich planów, by wziąć roczny urlop w szpitalu w Leśnej Górze i razem z córką Franią (Helenka Zawistowska) wyjechać gdzieś daleko, tam gdzie zdoła zapomnieć o śmierci Jana. Młoda lekarka postanowi zamknąć ten bolesny rozdział swojego życia. Zadzwoni do Janka i zostawi na poczcie głosowej przejmującą wiadomość:

"Janek! Będziemy mieli dziecko! Słyszałeś lepszą wiadomość? - powie do słuchawki i doda: - Teraz muszę iść do przodu, to nasza ostatnia rozmowa, żegnaj..." - podaje "Świat Seriali".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: