SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

06.10.2016, godz. 10:25
Na dobre i na złe odc. 647. Frania (Helenka Zawistowska), Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 647. Frania (Helenka Zawistowska), Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy Ola (Anna Karczmarczyk) odejdzie z "Na dobre i na złe" i ze szpitala w Leśnej Górze? Kilka tygodni po śmierci Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatowski), Ola wciąż nie będzie mogła dojść do siebie. Kiedy w 647 odcinku "Na dobre i na złe" z hotelu rezydentów ucieknie jej niespełna 3-letnia córka Frania (Helena Zawistowska), młoda lekarka podejmie decyzję o rzuceniu pracy i wyjeździe z dzieckiem. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) będzie chciał ją jednak zatrzymać.

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Dramat, który w serialu "Na dobre i na złe" przeżywa Ola Pietrzak po śmierci ukochanego Janka nie pozwala jej rozpocząć nowego życia. W nocy Olę dręczą koszmary, w których widzi jak ginie jej narzeczony. Pogrążona w cierpieniu lekarka z trudem chodzi do pracy i opiekuje się Franią. Serce Oli wypala tęsknota za Janem...

Patrz: Na dobre i na złe. Frania ucieknie od mamy, by znaleźć zmarłego tatę Janka

W 647 odcinku "Na dobre i na złe" Ola będzie w taki kiepskich stanie psychicznym, że poprosi Przemka, by został z nią na noc. Byli kochankowie zasną w jednym łóżku, a rankiem z przerażeniem odkryją, że ich córeczki Frani nie ma w łóżeczku. 3-latka wyjdzie sama z hotelu rezydentów, by odnaleźć Janka... Dziewczynka nie rozumie, że jej przybrany tata nie żyje.

Na pomoc błąkającej się po parkingu Frani ruszy profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski). - Co tu robisz dziecino? Nic ci się nie stało? Ojej, przejechałem misia. Ale nie martw się, wyleczymy go. Znasz bajkę o kotku, który był chory. Wyleczył go doktor. Taki jak ja... - powie chirurg i w tym momencie do dziecka podbiegną przerażeni rodzice. - Franka coś ty wymyśliła? - zapyta Ola chwytając córeczkę w ramiona.
- Gdzie jest Janek? - w głosie dziewczynki zabrzmi tęsknota za zmarłym tatą.

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

Po ucieczce dziecka Ola będzie jeszcze bardziej przygnębiona. Razem z Przemkiem podejmie decyzję, że najwyższa pora zmienić coś w życiu i odciąć się od przeszłości. Jedyne rozwiązanie to wyjazd z Leśnej Góry.
- Powinnam zostać z nią w domu. Tylko ona mi została... Pójdę dziś do dyrektora. Chrzanię to, mam dosyć. Praca nie jest najważniejsza. Nie kosztem dziecka... - zacznie sobie wyrzucać Ola.

Doktor Zapała spróbuje przekonać byłą ukochaną, że to nie jest dobry pomysł. - Ola, spokojnie. Przecież nie podejmuje się decyzji w takich emocjach...
- Mam zaległy urlop. Wyjedziemy gdzieś na wakacje, na długo. Może zapomni o nim...
- Zapomni, jak przestaniesz w końcu słuchać jego głosu - stwierdzi Przemek.

Ola z trudem powstrzyma cisnące się do oczu łzy. - A jak ja mam jej to wytłumaczyć, powiedz? Moja wina, że poszła go szukać?! Przemek zaproponuje Oli wspólne życie i wyprowadzkę z Leśnej Góry. - Nie twoja, posłuchaj ja naprawdę chcę ci pomóc. Myślałem o tym, żeby uciec z tego hotelu, wynająć mieszkanie, stworzyć jakieś ludzkie warunki. Zróbmy to...
- Tak... To ja muszę coś z tym zrobić - doktor Pietrzak nie zgodzi się przyjąć oferty byłego kochanka.

Na wieść o odejściu Oli z Leśnej Góry, Klaudia potępi decyzję przyjaciółki. Dla młodej lekarki to przecież zawodowe samobójstwo. Ola przecież będzie musiała zawiesić specjalizację na ginekologii. Dopytuje Olę z czego będzie żyła i utrzymywała dziecko. Doktor Pietrzak wspomni jednak o tym, że dostała pieniądze z ubezpieczenia.
Wszystko się zmieni gdy w 647 odcinku "Na dobre i na złe" Ola dowie się, że jest w ciąży z Janem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: