SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola i Przemek razem w łóżku - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Ola i Przemek razem w łóżku - ZDJĘCIA

07.10.2016, godz. 07:30
Na dobre i na złe odc 647 Przemek (Marcin Rogacewicz) Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc 647 Przemek (Marcin Rogacewicz) Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Byli kochankowi z "Na dobre i na złe" znów razem?! Przestraszony Przemek (Marcin Rogacewicz) wbiegnie do pokoju Oli (Anna Karczmarczyk) kiedy w 647 odcinku "Na dobre i na złe" usłyszy jej krzyk. Lekarka poprosi go, by został z nią dłużej. Czy dojdzie między nimi do czegoś więcej? Czy Ola po śmierci Jana (Krzysztof Kwiatkowski) wróci do Przemka?

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po śmierci Janka z "Na dobre i na złe" Ola nie trzyma się za dobrze. Została sama z Franią (Helenka Zawistowska), a jeszcze wieść o tym, że po raz drugi ma zostać samotną matką sprawi, że wszystkie czynności będzie wykonywać automatycznie.

Przemek wspiera ją, jak tylko może. Chce odzyskać swoją byłą ukochaną, do której chyba nadal coś czuje. Nawet kiedy Janek jeszcze żył, wyznał jej miłość. Teraz, po jego śmierci, nic już nie stoi na przeszkodzie, by wrócić do Oli i być ojcem nie tylko dla Frani, ale także dla drugiego dziecka, które za kilka miesięcy przyjdzie na świat.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

W zwiastunie 647 odcinka "Na dobre i na złe" widzowie mogą zobaczyć sceny jak Przemek wejdzie do pokoju Oli, kiedy usłyszy krzyk. - Nic ci nie jest? - zapyta przestraszony. - Możesz zostać ze mną chwilę? - odpowie Ola.

Przemek położy się obok niej w łóżku, a lekarka chwyci go za rękę. Będzie potrzebować jego opieki. To jest szansa dla Zapały, by odzykać swoją dawną ukochaną. Jednak wszystkie przesłanki mówią, że Ola traktuje Przemka jak przyjaciela.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola straci przytomność w szpitalu. To objaw ciąży!

Najprawdopodobniej czeka go zawód miłosny, ale i tak będzie robił wszystko, by jak najlepiej zająć się doktor Pietrzak. Nawet zaproponuje jej wyprowadzkę z hotelu rezydentów i zamieszkanie razem. Ola stwierdzi wtedy, że co najwyżej ona może zacząć od nowa.

Ola po raz kolejny będzie potrzebować wsparcia kiedy upewni się, że kolejny raz spodziewa się dziecka. Czy para lekarzy z "Na dobre i na złe" stworzy razem prawdziwą rodzinę? To się okaże niebawem w nowych odcinkach "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: