SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola i Przemek będą mieli nową córkę. Kto zastąpi Franię?

Na dobre i na złe. Ola i Przemek będą mieli nową córkę. Kto zastąpi Franię?

09.10.2016, godz. 08:38
Na dobre i na złe odcinek 647, Frania (Helenka Zawistowska/ Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 647, Frania (Helenka Zawistowska/ Karolina Wańszys), Ola (Anna Karczmarczyk), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W serialu "Na dobre i na złe" pojawi się nowa Frania. Karolina Wańszys, która od prawie dwóch lat grała córkę Oli Pietrzak (Anna Karczmarczyk) i Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), zostanie zastąpiona inną aktorka. W 647 odcinku "Na dobre i na złe" w rolę Frani wcieli się już Helena Zawistowska. Skąd ta zmiana w obsadzie "Na dobre i na złe". Dlaczego produkcja serialu wymieniła małą Frankę?

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To już trzecia Frania w "Na dobre i na złe"! Najmłodsza gwiazda serialu o lekarzach z Leśnej Góry od samego początku podbiła serca widzów, którzy razem z Olą i Przemkiem cieszyli się z przyjścia na świat ich dziecka. Pierwszą Franią była Antosia Gawron. Od dnia narodzin, czyli od 557 odcinka "Na dobre i na złe" (kwiecień 2014) przez pół roku grała Franię.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola i Przemek spędzą razem noc - ZDJĘCIA

Ze względu na to, że scenarzyści rozbudowali wątek Frani, zdecydowano się na zmianę aktorki. W 575 odcinku "Na dobre i na złe" (listopad 2014) pojawiała się zupełnie nowa córka Oli i Przemka. W postać Frani od tego odcinka wcielała się Karolina Wańszys.

Po dwóch latach przyszła pora na kolejną zmianę. W 647 odcinku "Na dobre i na złe" widzowie zobaczą kolejną Frankę. Tym razem w tej roli wystąpi Helena Zawistowska. Dlaczego produkcja serialu zdecydowała się na wymianę Frani i nową aktorkę? Chodzi o to, że wymaga tego fabuła "Na dobre i na złe". Frania musi przecież rosnąć, coraz więcej mówić i chodzić. Poza tym wszystko zależy od współpracy z dzieckiem.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola rzuci pracę i razem z Franią wyjedzie z Leśnej Góry

- Bardzo często wymieniamy dzieci, które zaczęły grać, jako niemowlęta. Po prostu, gdy robią się starsze okazuje się, czy nie są za bardzo ruchliwe, nie uciekają z kadru i słuchają poleceń reżysera. A czasu na planie mało i praca musi iść sprawie. Czas weryfikuje, czy dziecko nadaje się do pracy na planie - wyjaśniła portalowi SuperSeriale.pl Karolina Baranowska z promocji serialu "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: