SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Maciek opuści Blankę dla Boga

Na dobre i na złe. Maciek opuści Blankę dla Boga

12.10.2016, godz. 18:49
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik)
Na dobre i na złe odcinek 661, Blanka (Pola Gonciarz), Maciek (Adam Bobik) foto: Materiały prasowe

Miłość czy powołanie? Co zwycięży w "Na dobre i na złe"? Odkąd Blanka Consalida (Pola Gonciarz) poznała przyszłego księdza Maćka (Adam Bobik) ma siłę do walki ze śmiertelną chorobą. Ich relacja robi się zażyła do teho stopnia, że przestaje to być zwykła przyjaźń między dziewczyną, a młodym klerykiem. W 647 odcinku "Na dobre i na złe" Maciek musi wybrać - związek z Blanką albo służba Bogu. Co najbardziej niespodziewane - wszystko zależy od stanu zdrowia ich przyjaciela Tomka (Patryk Czerniejewski). Co wybierze Maciek - uczucie do Blanki czy miłość do Boga?

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Blanka i Maciek z "Na dobre i na złe" są w sobie zakochani! Jednak przyszłemu księdzu nie wypada odczuć takich emocji wobec dziewczyny, więc w 647 odcinku "Na dobre i na złe" ich przyszłe relacje staną pod znakiem zapytania. Przez całą chorobę Blanki Maciek ją wspierał jak nikt inny. Zaufała mu i zaczęła czuć coś więcej wobec chłopaka. Zresztą z wzajemnością, co sprawiło, że Maciek zaczął kwestionować swoje powołanie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola i Przemek razem w łóżku - ZDJĘCIA

W 647 odcinku "Na dobre i na złe" Maciek podczas modlitwy zawiera umowę z Bogiem - zapomni o Blance i zostanie księdzem, jeżeli ten uratuje Tomka. Jednocześnie wyznaje Bogu, że wie, iż jako kleryk powinien od razu wyrzucić uczucie miłości do kobiety z serca, ale nie potrafi.

- To takie miłe uczucie - przyznaje młody kleryj. Związek Blanki i Maćka zależy od lekarzy i tego, czy Tomek otrzyma leki na czas. 19-latka umożliwia przyjacielowi odpowiednie leczenie w szpitalu w Leśnej Górze, ale jednocześnie pozbawia siebie szans na bycie z ukochanym. Kiedy Maciek dowiaduje się o tym ogarnia go smutek. Nie będzie mógł być z Blanką z powodu obietnicy, którą złożył sobie i Bogu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam walczy ze Stanisławskim o życie pacjenta Tomka

Kiedy oboje czekają przed salą, na której leży Tomek, Blanka chcąc dać buziaka w policzek Maćkowi, przypadkowo prawie całuje go w usta. - Przepraszam, nie powinnam całować kleryka.

- No nie powinnaś - odpowiada wyraźnie zawstydzony Maciek. Jak potoczą się dalsze losy Blanki, Maćka i Tomka w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe"? To się dopiero okaże.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: