SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka zakochana w kleryku. Maciek pomoże jej w walce z chorobą

Na dobre i na złe. Blanka zakochana w kleryku. Maciek pomoże jej w walce z chorobą

06.10.2016, godz. 07:30
Na dobre i na złe odc. 632. Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe odc. 632. Blanka (Pola Gonciarz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Śmiertelna choroba i nowa miłość w "Na dobre i na złe"! Blanka Consalida (Pola Gonciarz), u której lekarze ze szpitala w Leśnej Górze wykryją raka kości tak się załamie tą diagnozą, że straci wolę walki o własne życie. To się jednak zmieni gdy w 647 odcinku "Na dobre i na złe" pozna młodego księdza. Maciek (Adam Bobik), student seminarium duchownego, sprawi, że serce chorej Blanki zabije mocniej. 19-letnia córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) tak oczaruje kleryka do tego stopnia, że zwątpi w swoje powołanie

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przed Blanką z "Na dobre i na złe" trudne chwile. Zbuntowana nastolatka, która w ostatnich miesiącach ostro dawała się we znaki swojej matce Wiktorii, teraz zostanie ciężko doświadczona przez los. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 28.09.2016) córka Wiki zacznie się skarżyć na bóle ręki. Niestety badania wykażą u Blanki poważną chorobę.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola w ciąży zemdleje w szpitalu. Straci dziecko Jana?

Okaże się, że dziewczyna cierpi na nowotwór kości i być może konieczna będzie amputacja ręki. Na oddziale onkologii nastolatka pozna dwóch młodych pacjentów, którzy także będą w trakcie walki z rakiem. Jednym z nich będzie właśnie ksiądz Maciek. Między tą dwójką od razu narodzi się nić sympatii, która bardzo szybko przemieni się w coś więcej.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Oto Tymon, syn Julki i Barta

Kiedy po pierwszej serii chemioterapii Blanka postanowi uciec ze szpitala w Leśnej Górze, to właśnie kleryk przekona ją do powrotu i podjęcia leczenia. Na tym jednak nie koniec, bo jak podaje magazyn "Świat Seriali" śmiertelnie chory Maciek zakocha się w Blance z wzajemnością. Między młodymi dojdzie nawet do pocałunku, po którym ksiądz zwątpi w swoje powołanie. Czy dla Blanki zdecuduje się zrzucić sutannę i zrezygnować z kapłaństwa? To się wyjaśni w 647 odcinku "Na dobre i na złe".

Trzeba przyznać, że Blanka, zupełnie jak jej matka Wiktoria, posiada niesamowity dar rzucania uroku na mężczyzn. Maciek to nie pierwszy pacjent z Leśnej Góry, który zainteresuje się Blanką. Wcześniej do grona adoratorów nastolatki zaliczali się: Jasiek (Stanisław Cywka) i Dominik (Adam Zdrójkowski). Ostatnio Blanka związała się też z narkomanem Matim (Grzegorz Otrębski).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: