SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka po operacji pokona raka! Nie będzie amputacji ręki

Na dobre i na złe. Blanka po operacji pokona raka! Nie będzie amputacji ręki

06.10.2016, godz. 07:54
Na dobre i na złe odcinek 646. Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe odcinek 646. Blanka (Pola Gonciarz) foto:

Cud w "Na dobre i na złe" Chora na raka Blanka Consalida (Pola Gonciarz) nie umrze! W 647 odcinku "Na dobre i na złe" nastolatka będzie już po skomplikowanej operacji wycięcia nowotworu - złośliwego mięsaka, który zagrażał jej życiu. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) odetchnie z ulgą. Blanka nie będzie musiała drżeć ze strachu przed śmiercią. Niestety jej nowy znajomy nie będzie miał tyle szczęścia. Kto umrze w nowym odcinku "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 647 - środa, 12.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" u Blanki przypadkowo wykryto mięsaka kości. Wiktoria była przerażona, bo wiedziała co to oznacza. Bardzo rzadki nowotwór kości w kilka miesięcy mógłby odebrać jej córkę. Na szczęście Adam (Grzegorz Daukszewicz), Tomasz (Ireneusz Czop) i Piotr Gawryło (Marek Bukowski) uratują nastolatkę.

Zobacz: Na dobre i na złe. Siostra Hany Goldberg zastąpi ją w Leśnej Górze. Magdalena Schejbal w Na dobre i na złe

W 647 odcinku "Na dobre i na złe" dziewczyna będzie po operacji. Obejdzie się bez amputacji i komplikacji. Blanka wybudzi się po zabiegu i będzie czekać na kolejną chemioterapię. Wygląda na to, że córka Consalidy znów będzie mogła cieszyć się życiem. Niestety nie wszyscy będą mieli tyle szczęścia co ona..

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria nie wróci do Leśnej Góry. Będzie chirurgiem w klinice w Otwocku

Niestety w 647 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że jeden z nowych przyjaciół Blanki, Tomek (Patryk Czerniejewski), nie ma tyle szczęścia, a Stanisławski (Marek Ślosarski) nie zgadza się, by szpital zapłacił za lekarstwo, które może uratować chłopakowi życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: