SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria straciła córkę! Blanka nie wybaczy matce, że ją oddała

Na dobre i na złe. Wiktoria straciła córkę! Blanka nie wybaczy matce, że ją oddała

01.10.2016, godz. 13:40
Na dobre i na złe odcinek 646, Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 646, Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto:

Blanka (Pola Gonciarz) z "Na dobre i na złe" nie może się pogodzić z diagnozą lekarzy, że choruje na raka! Swoje emocje wyleje w 646 odcinku serialu "Na dobre i na złe" na Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska). 19-latka wpadnie we wściekość gdy dowie się, że w przypadku tego nowotworu kości grozi jej nawet amputacja ręki. Co takie powie Blanka swojej matce, że Wiki zaleje się łzami?

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Chora na raka Blanka Consalida, w 646 odcinku "Na dobre i na złe", wybuchnie złością na Wiktorię. Wiadomość o chorobie była jak grom z jasnego nieba - zwykły ból w ramieniu, badanie kontrolne, a na końcu okazuje się, że być może potrzebna będzie amputacja ręki. Dla tak młodej osoby jak Blanka taki scenariusz wywołuje szczególnie silne emocje. Nic dziwnego, że będzie chciała je wyładować i jej ofiarą padnie właśnie matka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Robert Dębski będzie udawał kalekę, żeby Sylwia odwołała rozwód

Przy rozmowie lekarzy w Leśnej Górze o skutkach operacji -  pozytywnych, negatywnych - tłumaczeniu Blance na czym polega operacja, dziewczyna nie wytrzyma. Szczególnie, kiedy dowie się, że przy tej chorobie często kończy się na amputacji. Oskarży Wiktorię o kłamstwo:

- Nie dotykaj mnie! Cały czas kłamałaś! - zacznie się wyrywać, po czym wyjdzie z sali. Wiktoria bez zastanowienia ruszy za nią. - Mam się ciebie słuchać dlatego, że jesteś lekarzem? - wykrzyczy na korytarzu Consalidzie - Nie! Dlatego, że cię kocham, że jesteś moją córką i że nie chcę cię stracić!

- Już dawno mnie straciłaś! Kiedy oddałaś mnie do babci! Kiedy przez dziesięć lat udawałaś moją siostrę. Teraz nagle chcesz być matką roku? Bo co, bo masz wyrzuty sumienia?!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Operacja chorej na raka Blanki. Amputują rękę córce Wiktorii?

Lekarka załamie się słowami swojej córki. Dojdzie do wniosku, że jest beznadziejna w roli matki i dziewczyna ma rację w swoich oskarżeniach. Po kłótni z Wiki załamana Blanka ucieknie ze szpitala. Czy w 646 odcinku "Na dobre i na złe" uspokoi się i porozmawia z matką na spokojnie? Co ważniejsze, czy wróci na operację? Bedzie musiała, inaczej umrze...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: