SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Szokująca miłość w Leśnej Górze! Blanka i ksiądz Maciek będą razem?

Na dobre i na złe. Szokująca miłość w Leśnej Górze! Blanka i ksiądz Maciek będą razem?

30.09.2016, godz. 07:45
Na dobre i na złe odc. 632. Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe odc. 632. Blanka (Pola Gonciarz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Śmiertelnie chora Blanka (Pola Gonciarz) z "Na dobre i na złe" znajdzie pocieszenie w ramionach księdza. W 646 odcinku "Na dobre i na złe" nastolatka zacznie prowadzać się z młodym klerykiem Maćkiem (Adam Bobik). Przyszły ksiądz przepędzi z jej życia bezwartościowego oszusta jakim był Mati (Grzegorz Otrębski) i zrobi wszystko, by Blanka uwierzyła w to, że wyzdrowieje. Czy Blanka i Maciek z "Na dobre i na złe" mają szansę na szczęśliwą miłość?

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Blanka, której życie stanęło pod znakiem zapytania znajdzie bratnią duszę. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" córka Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) poznała w szpitalu młodego księdza i to właśnie on skradł jej serce.

Zobacz: Na dobre i na złe. Robert Dębski będzie udawał kalekę, żeby Sylwia odwołała rozwód

U Blanki wykryto groźnego mięsaka kości. Maciek też choruje na nowotwór, a jego przypadek jest wyjątkowo beznadziejny. Mimo to chłopak nie poddaje się i wierzy, że będzie już tylko lepiej. Duchowny modli się o zdrowie dla siebie i pięknej brunetki, z którą na dobrą sprawę nie powinien się wiązać.

W "Na dobre i na złe" Maciek przepędził Matiego, który awanturował się z Blanką pod szpitalem. Dziewczyna wyznała ukochanemu, że jej matka nie dostanie kredytu na ich wymarzone mieszkanie. Wtedy bańka pęknie i okaże się, że młody narkoman był z nią tylko dlatego, że liczył na dostatnie życie u jej boku zbytnio się przy tym nie męcząc.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Operacja chorej na raka Blanki. Amputują rękę córce Wiktorii?

W 646 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka i Maciek oglądają mecz, w którym udział bierze ich wspólny znajomy. Przy okazji młodzi rozmawiają o życiu i śmierci, a ksiądz przekonuje nową przyjaciółkę, że wszystko będzie dobrze i oboje z tego wyjdą. Duchowny wie, że nie powinien wiązać się z kobietą, bo przygotowuje się do życia w celibacie. Dla niego najważniejsze jednak jest to, by podnieść nastolatkę na duchu.

-Kleryk łapy przy sobie! - zaśmieje się ich znajomy opuszczając murawę - Dbaj o nią, ok? - poprosi żegnając się z zakochanymi. Jak dalej potoczą się losy Blanki i Maćka? Przekonamy się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe". Miejmy nadzieję, że oboje pokonają raka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: