SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia Mróz wróci do pracy, ale nie będzie mogła operować?

Na dobre i na złe. Sylwia Mróz wróci do pracy, ale nie będzie mogła operować?

29.09.2016, godz. 07:59
Na dobre i na złe odcinek 646, Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odcinek 646, Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) znów pojawi się w "Na dobre i na złe"! W 646 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka wróci do szpitala w Leśnej Górze po tym jak przeszła operację mózgu i straciła pamięć. Świetna pani doktor neurochirurg będzie się zajmować chorym chłopcem, któremu życie może uratować tylko operacja. Przed zabiegiem, z powodu stresu, lekarka poprosi profesora Artura Barta (Piotr Głowacki) o dodatkowe badania wykluczające kolejny atak padaczki. Czy Sylwia z "Na dobre i na złe" wyleczy się z padaczki? A może kolejny raz dostanie ataku epilepsji na sali operacyjnej?

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Do "Na dobre i na złe" po operacji mózgu, która była jedyną szansą na wyleczenie się z padaczki powróci doktor Sylwia Mróz. W 646 odcinku "Na dobre i na złe" od razu zajmie się przypadkiem Jerzyka. Chłopiec będzie cierpiał na zesztywniające zapalenie stanów kręgosłupa.

Objawy tej choroby można ograniczyć poprzez regularną rehabilitację. Niestety, matka młodego pacjenta nie zapewniła mu odpowiedniej opieki. Chcąc ograniczyć cierpienie, które chłopiec przeżywa podczas ćwiczeń, zaniedbała zajęcia i Jerzyk na nie nie uczęszczał.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola w ciąży straci przytomność w szpitalu

W przypadku małego pacjenta wzrośnie ryzyko złamania kręgosłupa. Dlatego też chłopiec będzie potrzebował operacji, najlepiej wykonanej w trybie natychmiastowym. W 646 odcinku "Na dobre i na złe" to Sylwia podejmie się przeprowadzenia operacji.

Jednak po swoich poprzednich przejściach i operacji mózgu, lekarka zacznie się stresować. Ze strachu przed kolejnym atakiem padaczki, poprosi Barta o wykonanie kolejnych badań diagnostycznych. Doktor Mróz będzie chciała wiedzieć, czy może wykluczyć atak przy stole operacyjnym... I choć wyniki wykażą, że Sylwia jest zupełnie zdrowa, to strach pozostanie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka zakocha się w księdzu

Kiedy profesor zobaczy stan, głównie psychiczny doktor Mróz, odsunie ją od wykonania zabiegu. Przebada ją dokładnie i odbierze lekarce możliwość przeprowadzenia operacji. Jak podaje "Świat Seriali" będzie się obawiał, że sobie z nią nie poradzi oraz że sytuacja może ją przerosnąć.

Sylwia jednak nie da za wygraną i postanowi asystować Bartowi na sali. Czy padaczka uniemożliwi lekarce z "Na dobre i na złe" wykonywanie zawodu i zniszczy jej karierę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: