SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Robert Dębski udaje kalekę! Profesor Stanisławski odkryje kłamstwo męża Sylwii

Na dobre i na złe. Robert Dębski udaje kalekę! Profesor Stanisławski odkryje kłamstwo męża Sylwii

29.09.2016, godz. 18:30
Na dobre i na złe odcinek 646, Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert (Bartosz Porczyk)
Na dobre i na złe odcinek 646, Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Robert (Bartosz Porczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Robert Dębski (Bartosz Porczyk) z "Na dobre i na złe" to potwór, który tylko udaje kalekę, żeby Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) od niego nie odeszła! W 646 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Mróz spotyka się z mężem, który po wypadku jeździ na wózku. Inwalida błaga, by nie zostawiała go w takim stanie. Tymczasem w Leśnej Górze Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) odkrywa kłamstwo Roberta. Staje jednak po jego stronie i dba o to, by Sylwia o niczym się nie dowiedziała.

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 646 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia spotka się z mężem, a on kolejny raz zapowie, że „ukochana” na rozwód nie ma szans.

- Wysłałam pozew tuż przed wypadkiem... I nadal chcę to uporządkować!
- A jeśli nigdy nie wstanę z wózka? Sąd nie udziela rozwodu przy kalectwie współmałżonka. Jesteśmy na siebie skazani, Sylwia... - powie Robert, który wszystko dokładnie sobie zaplanował.

Zobacz: Na dobre i na złe. Operacja chorej na raka Blanki. Amputują rękę córce Wiktorii?

Niedługo później w "Na dobre i na złe" dyrektor Stanisławski odkryje, że Robert cały czas kłamie. I po wypadku już dawno odzyskał władzę w nogach.

- Następnym razem, jak będziesz udawał kalekę, uważaj. Mamy w szpitalu monitoring. Widziałem, jak wstajesz z tego wózka! - powie Ksawery, ale ukryje prawdę przed Sylwią. Na dodatek nargranie przekaże w ręce oszusta, by doktor Mróz nigdy nie poznała prawdy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Stanisławski podrywa Sylwię Mróz

Stanisławski najwyraźniej trzyma stronę kłamcy i na dodatek twierdzi, że się z nim przyjaźni. Czy doktor Mróz pozna jednak prawdę i uwolni się od męża-oszusta? A do tego wróci w końcu na salę operacyjną? Odpowiedź na antenie TVP2 w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: