SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Operacja chorej na raka Blanki. Córka Wiktorii straci rękę? - ZWIASTUN 646 odcinka

Na dobre i na złe. Operacja chorej na raka Blanki. Córka Wiktorii straci rękę? - ZWIASTUN 646 odcinka

05.10.2016, godz. 07:35
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Blanka (Pola Gonciarz) będzie musiała przejść skomplikowaną operację wszczepienia implantu kości, by uniknąć amputacji ręki. W 646 odcinku "Na dobre i na złe" nastolatka zbuntuje się tuż przed zabiegiem i ucieka z Leśnej Góry. Co będzie z chorą na raka córką Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska). Czy Adam (Grzegorz Daukszewicz) i Tomasz (Ireneusz Czop) namówią Blankę na leczenie? Zobaczcie zwiastun 646 odcinka "Na dobre i na złe"!

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Blanka przypadkiem dowiedziała się, że ma raka! Nastolatka, która poczuła rwący ból w barku pojechała do szpitala na kontrolne badania i prześwietlenia, ale bliscy lekarze nie mieli dla niej dobrych wieści.

Zobacz: Na dobre i na złe. Chora na raka Blanka ucieknie ze szpitala w Leśnej Górze

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" Tomasz Rzepecki poinformował nastolatkę, że prawdopodobnie cierpi na mięsaka kości. Adam Krajewski dodał, że konieczna może być amputacja...

Dziewczyna będzie załamana. Do tej pory nic nie wskazywało na to, że ma kłopoty ze zdrowiem. Przerażona będzie także Consalida, która jednak nie wyjedzie do Hiszpanii i zjawi się w szpitalu by dowiedzieć się, co dolega jej dziecku.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci do Leśnej Góry! Hana Goldberg z synem zostanie w Izraelu

W 646 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka będzie musiała stawić się na sali operacyjnej. Jedynym wyjściem z dramatycznej sytuacji ma być skomplikowana operacja. - Guz wychodzi z kości, musimy go wyciąć z marginesem zdrowej tkanki - powie Adam dodając, że jeśli wszystko się uda, amputacja nie będzie konieczna.

-Zrobimy wszystko co w naszej mocy - doda Tomasz. Co będzie z Blanką w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: