SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Cud w Leśnej Górze? Piotr Gawryło uratuje Blankę przed śmiercią?

Na dobre i na złe. Cud w Leśnej Górze? Piotr Gawryło uratuje Blankę przed śmiercią?

01.10.2016, godz. 09:22
Na dobre i na złe odcinek 646, Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odcinek 646, Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz (Ireneusz Czop) foto:

Śmiertelna choroba w "Na dobre i na złe". Wszystko wskazuje na to, że Blanka (Pola Gonciarz) straci rękę! Po tym, jak wyszło na  jaw, że Blanka choruje na raka mięsaka kości - Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) stwierdził, że potrzebna będzie amputacja chorej kończyny... Jednak w 646 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się nadzieja. Piotr Gawryło (Marek Bukowski) zobaczy inną możliwość pomocy Blance. Będzie chciał przeprowadzić operację wycięcia nowotworu bez amputacji.

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wszyscy są bardzo poruszeni nagłą diagnozą choroby Blanki. Gdyby nie czysty przypadek, dziewczyna dowiedziałaby się o dolegliwości o wiele za późno. Każda sekunda się liczy. Rozpoznanie choroby było szokiem dla dziewczyny. Będzie jeszcze gorzej w 646 odcinku serialu "Na dobre i na złe", kiedy Adam Krajewski poinformuje ją, że najprawdopodobniej potrzebna będzie amputacja.

Zobacz: Na dobre i na złe. Adam przyłapie Wiktorię w ramionach Tomasza

Nikt głośno nie mówi o takich rzeczach, szczególnie wśród środowiska bliskich osób lekarzy. Każde przekazanie takiej infromacji jest trudne, ale osobie, którą się zna jeszcze bardziej. W 646 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria postanowi porozmawiać z Piotrem, który jest świetnym chirurgiem.

- Adam... to znaczy lekarze, uważają, że amputacja będzie najskuteczniejsza - wyzna mu łamiącym się głosem.

Doktor Gawryło przyjedzie do szpitala w Leśnej Górze i spojrzy na badania. Wpadnie na nowy pomysł uratowania ręki dziewczyny. Będzie chciał wyciąć chorą tkankę z marginesem tej zdrowej i wstawić implant kości. Lekarz nie odpuści i będzie się starał niedopuścić do amputacji. Szybko zrozumie, że w wypadku Blanki naprawdę konieczny jest cud, bo wstępna chemia nie dała regresji guza...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Robert Dębski udaje kalekę! Profesor Stanisławski odkryje kłamstwo męża Sylwii

Wszystko będzie teraz w rękach lekarzy z Lesnej Góry. To, czy Blanka straci rękę, czy też w ogóle przeżyje wyjdzie na jaw w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe". Tak czy inaczej, jest w opiece najlepszych lekarzy w okolicy, którzy zrobią wszystko, żeby ją uratować.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: