SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam przyłapie Wiktorię w ramionach Tomasza

Na dobre i na złe. Adam przyłapie Wiktorię w ramionach Tomasza

30.09.2016, godz. 10:33
Na dobre i na złe odcinek 646. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odcinek 646. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dramat jaki rozegra się w "Na dobre i na złe" w życiu Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) zbliży się do Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop), z którym właśnie się rozwodzi. W 646 odcinku "Na dobre i na złe" to właśnie u niego Wiktoria będzie szukała pocieszenia po kłótni z chorą na raka córką Blanką (Pola Gonciarz). Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) zobaczy jak jego ukochana przytula się do swojego męża i poczuje ukłucie zazdrości.

"Na dobre i na złe" odcinek 646 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria i Tomasz z "Na dobre i na złe" są w trakcie rozwodu, ale poważna choroba Blanki zbliży ich do siebie. Nic dziwnego, 19-letnia córka Wiktorii traktuje Rzepeckiego jak swojego ojca. To u niego w domu znajdowała schronienie za każdym razem gdy kłóciła się z matką lub przyjeżdżała do Polski ze szkoły z USA.

Patrz: Na dobre i na złe. Szokująca miłość w Leśnej Górze! Blanka i ksiądz Maciek będą razem?

W 646 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka pozna wstrząsającą diagnozę lekarzy z Leśnej Góry. Adam Krajewski i Piotr Gawryło powiedzą córce Wiktorii, że w przypadku złośliwego nowotworu kości, którego u niej wykryli, konieczna będzie operacja wycięcia guza z fragmentem zdrowej tkanki, a może nawet amputacja ręki.

Dopiero wtedy nastolatka dowie się, że Wiktoria wiedziała o tym wcześniej, ale ukrywała przed nią diagnozę. Blanka nie będzie w stanie wybaczyć matce, że ją okłamała w tak ważnej sprawie, a teraz próbuje ją namówić na operację, podczas której może stracić rękę. - Mam się ciebie słuchać, bo jesteś lekarzem? - wykrzyczy jej prosto w twarz Blanka.

Wiki postara się wyjaśnić córce, że po prostu chciała ją chronić. - Nie, dlatego, że cię kocham, że jesteś moją córką i nie chcę cię stracić... Te słowa jeszcze bardziej rozwścieczą Blankę, która wygarnie matce co o niej myśli. - Ale już dawno mnie straciłaś kiedy oddałaś mnie do babci. Kiedy przez 10 lat udawałaś moją siostrę. Teraz chcesz być matką roku? Bo masz wyrzuty sumienia?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Operacja chorej na raka Blanki. Amputują rękę córce Wiktorii?

Ich kłótnię przerwie Tomasz, który będzie chciał uspokoić Blankę. I wtedy z ust dziewczyny padną słowa, które bardzo zranią Wiki. - On przez dwa lata stał mi się bliższy niż ty przez dwadzieścia! Doktor Consalida zaleje się łzami. Tomasz, widząc jej rozpacz, od razu ją przytuli. A świadkiem tej sceny będzie Adam, który właśnie wyjdzie na korytarz z Piotrem. Krajewski poczuje się zazdrosny o ukochaną. Nie dość, że Wiki ostatnio się od niego oddaliła, to teraz wypłakuje się na ramieniu męża.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: brak autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: