SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

Na dobre i na złe. Wiktoria rozstanie się z Adamem i wyjedzie do Hiszpanii

28.09.2016, godz. 07:37
Na dobre i na złe, odcinek 645, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Blanka (Pola Gonciarz)
Na dobre i na złe, odcinek 645, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Blanka (Pola Gonciarz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Pożegnanie Wiktorii Consalidy z "Na dobre i na złe" ze szpitalem w Leśnej Górze to jeszcze nie koniec zmian w życiu lekarki. Po tym jak Wiki rzuciła pracę w 645 odcinku "Na dobre i na złe" zdecyduje się na wyjazd do Hiszpanii. Celem jej wyprawy będą Wyspy Kanaryjskie, a dokładniej Las Palmas. Co ciekawe Wiktoria nie zabierze ze sobą ukochanego Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Czyżby w związku tej pary z "Na dobre i na złe" zanosiło się na kryzys i rozstanie?

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe" po odejściu z Leśnej Góry potrzebuje czasu, by uporać się z traumą jaką przeżyła podczas zamachu terrorystycznego na szpital. Musi jakoś uporać się z poczuciem winy za śmierć Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski) i zapomnieć o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na jej oczach.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka chora na raka! Czy córka Wiktorii umrze?

Właśnie dlatego w 645 odcinku "Na dobre i na złe" postanowi wyjechać na krótkie wakacje na Wyspy Kanaryjskie. Tak, aby wymazać z pamięci wszystkie wstrząsające wspomnienia. Nie weźmie ze sobą Adama Krajewskiego, a to może oznaczać tylko jedno - w związku lekarzy znów coś zaczyna nie grać. Blanka (Pola Gonciarz) odprowadzi Wiki na lotnisko i będzie w szoku. - Czegoś tu nie rozumiem - moja matka, pracoholiczka rzuca pracę i wyjeżdża do Las Palmas!

Doktor Consalida od razu wyjaśni córce dlaczego zdecydowała się na samotną podróż. - To jest chyba normalne. Każdy potrzebuje się czasem zresetować, odpocząć... Nastolatka zdziwi się jednak, że z Wiktorii nie towarzyszy jej ukochany. - Ale sama? Bez Adama?

Patrz: Na dobre i na złe. Ola w ciąży zemdleje w szpitalu. Straci dziecko Jana?

Plany Wiki ulegną zmianie, bo na pokładzie samolotu, jeszcze przed startem maszyny, dojdzie do tragedii. Samolot na Wyspy Kanaryjskie jednak nie odleci, bo pilot Grzegorz (Arkadiusz Brykalski) będzie miał problemy z sercem. A lekarka od razu spróbuje choremu pomóci przypadkiem wpadnie na lotnisku na Piotra Gawryłę (Marek Bukowski)! Przyjaciel wyzna, że wrócił do Polski, by zacząć nową pracę – w nowoczesnej klinice transplantologii w Otwocku.

Wiktoria i Piotr połączą siły, by ratować pilota, u którego dojdzie do zatrzymania akcji serca. Konieczna będzie reanimacja. Po przewiezieniu do kliniki w Otwocku okaże się, że Grzegorz wymaga przeszczepu serca. Powikłania po grypie spowodowały u niego zapalenie mięśnia sercowego, a z to kolei będzie oznaczało, że pacjent nie przeżyje jeśli szybko nie dostanie nowego serca.

Doktor Gawryło zabierze Wiktorię na wycieczkę po nowoczesnych oddziałach w klinice i od razu zaproponuje byłej kochance pracę. - Jak wylądowałeś w tym chirurgicznym raju? - zdziwi się Wiki na widok nowoczesnego sprzętu, o którym w Leśnej Górze można tylko pomarzyć. - Złożono mi propozycję. Akurat miałem taką sytuację, że nie  było co się zastanawiać. Buduję zespół. Może się zdarzy, że popracujemy znowu razem? - powie Piotr.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: