SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek Zapała zastąpi Wiktorię w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Przemek Zapała zastąpi Wiktorię w Leśnej Górze

21.09.2016, godz. 21:27
Na dobre i na złe odcinek 645. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Przemek (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 645. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Przemek (Marcin Rogacewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wielkie zmiany w Leśnej Górze w serialu "Na dobre i na złe" po zamachu terrorystycznym i śmierci Jana Stanisławskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Z pracą w szpitalu pożegna się aż dwójka lekarzy - Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki), a Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) awansuje. To właśnie on, w 645 odcinku "Na dobre i na złe", zostanie mianowany nowym ordynatorem chirurgii i zajmie miejsce Wiki. Posadę szefa Leśnej Góry przejmie zaś ojciec Jana, profesor Ksawery Stanisławski (Marek Ślósarski).

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po ataku terrorystycznym na Leśną Górę w serialu "Na dobre i na złe" wszystko się zmieni. Lekarze ze szpitala, którzy dobrze znali Jana Stanisławskiego i znaleźli się w grupie uwięzionych przez bandytów zakładników, już do końca życia będą pamiętać o tej traumie. Niektórzy podejma też decyzję o odejściu z Leśnej Góry. Tak będzie w przypadku Wiktorii Consalidy i dyrektora Trettera.

Patrz: Na dobre i na złe. Zwolnienia w Leśnej Górze po śmierci Jana! Wiktoria i Tretter odejdą ze szpitala

Władzę nad szpitalem tymczasowo przejmie profesor Ksawery Stanisławski, wizytator z Akademii Medycznej, który jednocześnie stanie na czele przysłanej przez NFZ komisji. Jej celem będzie ustalanie jak doszło do zamachu na Leśną Górę i kto za niego odpowiada.

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" to właśnie ojciec Jana zaproponuje Przemkowi, by zastąpił Wiktorię na stanowisku ordynatora. Doktor Zapała zgodzi się, bo profesor Stanisławski jednocześnie obieca, że poprze jego kandydaturę podczas konkursu na szefa chirurgii.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka chora na raka kości! Wyrok śmierci dla córki Wiktorii?

Przemek ucieszy się z awansu, lecz będzie świadomy tego jak wiele czeka go pracy na tym stanowisku. Poza tym zacznie się obawiać, że Wiktoria może mieć do niego żal. Pierwszą osobą, którą powiadomi, że został ordynatorem będzie właśnie doktor Consalida.

Wiktoria szczerze pogratuluje przyjacielowi i będzie życzyć mu powodzenia. Czy Przemek sprawdzi się w nowej roli i czy koledzy z Leśnej Góry zaakceptują go jako szefa? To się okaże w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" jesienią 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: