SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Profesor Stanisławski tyranem w Leśnej Górze. Nowy dyrektor wyrzuci Wiktorię ze szpitala

Na dobre i na złe. Profesor Stanisławski tyranem w Leśnej Górze. Nowy dyrektor wyrzuci Wiktorię ze szpitala

25.09.2016, godz. 09:20
Na dobre i na złe odcinek 645. Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski), Przemek (Marcin Rogacewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odcinek 645. Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski), Przemek (Marcin Rogacewicz), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ciężkie czasy nastaną dla lekarzy z "Na dobre i na złe" od chwili gdy profesor Ksawery Stanisławski (Marek Ślosarski) zostanie nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze. W 645 odcinku "Na dobre i na złe" kierowany zemstą ojciec Jana (Krzysztof Kwiatkowski) zacznie wprowadzać rządy twardej ręki. I już pierwszego dnia pracy wejdzie w konflikt z Adamem Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz) i Andrzejem Falkowiczem (Michał Żebrowski). Za to jego ulubieńcem zostanie Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), którego mianuje szefem chirurgii.

"Na dobre i na złe" odcinek 645 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Takiego trzęsienia ziemi w "Na dobre i na złe" chyba nikt się nie spodziewał. Po zamachu terrorystycznym, śmierci Jana Stanisławskiego i kontroli jaką zarządził w szpitalu profesor Stanisławski, przedstawiciel Akadamii Medycznej, z pracą w placówce pożegnali się dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) i Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska).

Patrz: Na dobre i na złe. Piotr Gawryło wróci z Izraela i ściągnie Wiktorię do kliniki w Otwocku

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" po zwolnieniu Trettera na czele szpitala stanie Ksawery Stanisławski, którego decyzje od razu wywołają ostre reakcje wśród większości lekarzy. Ojciec Jana będzie upajał się nową władzą, zupełnie jakby po trupach zamierzał dążyć do celu jakim niewątpliwie jest kariera i zemsta...

Jako pierwszy boleśnie się o tym przekona ordynator onkologii, Adam Krajewski, który zacznie współpracę z nowym szefem od kłótni. Dyrektor odmówi zgody na sprowadzenie leku dla jednego z pacjentów, odbierając tym choremu szansę na przeżycie.

Profesor Stanisławski postawi sprawę jasno - w Leśnej Górze mają być leczeni tylko ci pacjenci, którzy da się uratować, bo tylko to się opłaca szpitalowi. Poza tym da Adamowi do zrozumienia, że jako partner Wiktorii nie może liczyć na jego przychylność.

Na tym nie koniec szokujących decyzji nowego dyrektora! Kolejnym posunięciem Stanisławskiego będzie mianowanie Przemka Zapały następcą Wiki, czyli szefem chirurgii. Ojciec Jana zapewni Przemka, że poprze jego kandydaturę w oficjalnym konkursie. Przypomni lekarzowi o tym, że bohatersko ratował Janka gdy trzeba było go operować podczas zamachu.

- Jestem pewien, że wygra pan konkurs na ordynatora z moją pomocą! Zimna krew, wybitny chirurg... Mój syn wiele się od pana nauczył. Ufał panu. Myślał pan o formalnościach, kiedy operował pan z bronią przy skroni? Doktorze… Pan jest bohaterem! Potrzeba nam bohatera...

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Falkowicz ofiarą gróźb Stanisławskiego

W 645 odcinku "Na dobre i na złe" na wojenną ścieżkę ze Stanisławskim wkroczy też Falkowicz,który będzie chciał sprowadzić Wiktorię z powrotem do Leśnej Góry. Nowy szef zacznie jednak Falkowicza szantażować! Wyciągnie sprawę przyznania prawa do opieki nad Matyldą (Amelia Czaja).

- Za pół godziny mam się spotkać z kuratorką Matyldy Smudy… na wywiad środowiskowy. Wiem, jak to jest stracić dziecko. I nie chcę się przyczyniać do…Proszę nie podważać moich decyzji, to może mała wróci do domu...- zacznie grozić Falkowiczowi.

A na koniec wyrzuci ze szpitala Wiktorię, która wpadnie do Leśnej Góry z wizytą. Nowy dyrektor powie Wiki, że nie ma już tu wstępu skoro złożyła wypowiedzenie. Wygląda na to, że Stanisławski nie cofnie się przed niczym, by już na zawsze rządzić Leśną Górą! Udowodnił już, że jest w stanie pozbyć się każdego swojego wroga, więc posady wielu lekarzy mogą być jeszcze zagrożone.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: